trasenie ruk

traslavka

aj mne sa trasú ruky,vyzerám ako pošahaný neurotik nemám šancu to ukryť,vždy ma to rozhodí,samozrejme že pri strese alebo záťaži to kole oči, dokonca mám problémy šoférovať a držať volant pevne v rukách, začínajú ma na to upozorňovať druhý, je to neuveriteľne trápne.

RNG

pomoc 3000 rozne sedativy maju trasenie ruk tiez ako bocne nasledky.
Ja by som nebral zoadne chemikalie pre telo cudzie.
Ovela rozumnejsie je brat latky, ktore pomahaju z prirody, najma take, co aj tak potrebujeme v tele.
B-12 je casto u mnohych v nedostatku, lebo sa z jedla velmi slabo vstrebava a drviva vacsina sa vytvori v tele v crevach. Samozrejme na to treba v crevach spravne probiotika a to mnohi nemaju. Takze doplnenie ako sublingualne(pod jazyk tabletky alebo kvapky) injekcne alebo
najlepsie je napravit si crevnu floru spravnymi probiotikami, vlakninami a enzymami, popripade aj dodat kyseliny na zlepsenie traviaceho procesu.

monika99

konak?? alkohol ukludnuje takze mamka to ma psychickeho povodu..horsie je to po vysadeni alkoholu..alkoholom by som sa nedoporucovala liecit a preco konak,preco nie slivovica,becherovka??

POMOC3000

čauko ked mam niečo vybavit alebo podpisat to je moj koniec cela sa roztrasem už len pri spomienke na to.Beriem b komplex sedativ pc deprim skusila som aj persen všetko bez efektu.Kto poradi?SOM V KONCOCH!!!!!

Habibi 27

Ja mám taký istý problém. Tiež sa mi stále trasú ruky, ale nie tak, že by som v nich nevedela nič udržať. Veľmi ma to hnevá, lebo mám iba 27 rokov a dve malé deti. Mám z toho veľký strach aby to nebolo nič závažné. Vravím si, že tom mám z vyčerpania mojích drobcov, lebo mi niekedy dajú dosť zabrať. A to preto, že starší je syn a má 5 rokov a mladšia je dcéra a má 1 rok. Sú dosť živý, takže si pri nich veľa užijem.

kiki

Ahoj, tak mne sa trasú ruky od malička, čas od času, keď som v psychickej pohode vôbec a niekedy strašne, ako spomínate aj ostatní, že nedajbože si s niekým pripiť :) Tiež mi to hrozne otravuje život. Bola som na neurológii, tam mi povedala že mám tetaniu, ale keď som si čítala príznaky a prejavy tetanie, vôbec mi to nesedelo. Akurát som tam bola dnes pozrieť, tak mi povedala, že to nepovažuje za chorobu, a že z toho vyrastiem... tak rozmýšľam normálne navštíviť psychológa, čo mi už iné ostáva... Inak užívam Stressvit a magnesium, nepociťujem nejaké zlepšenie. Keď pozerám jeden príspevok skrz chrbticu - taktiež mám skoliózu, že by to bolo od toho? :)

traslavka

Aj mne sa trasú. Ten horčík mám kolko brať denne? A B12 dostať aj na Slovensku, lebo RNG, čo si ty dal, tak to nieje naša stránka.