trasenie ruk

mon23

MAM PROBLEM S TRASENIM RUK A NEVIEM CO MAM S TYM UZ ROBIT. MAM STAVY KD SA NIECO DEJE ROZBUSI SA MI STRASNE SRDCE ZACNE MA OBLIEVAT STUDENY POT A S RUKAMY SA UZ NEDA NIC ROBIT CELA SA TRASIEM A TO NEMUSIM BYT ANI VO VYPATEJ SITUACII.PROSIM PORADTE MI CO MAM ROBIT ABY TO UZ KONECNE PRESTALO NIEKEDY SA BOJIM AJ NIECO PODPISAT PRETO LEBO SA BOJIM, ZE SA MI ZACNU TRIAST RUKY PRIDE TO TAK Z NICOHO NIC PROSRIM O RADU ...DAKUJEM

PetoSmeto

Velmi casto to sposobuje chronicky nedostatok horcika, ktorym dnes trpi asi 95% modernej populacie, zaroven to sposobuje usadzovanie vapnika v tele a nasledne vysoky krvny tlak, piskanie v usiach, zvysene riziko oblickovych kamenov, a mnohe ine zdravotne komplikacie.
Horcik je nesmierne dolezity mineral. Zaroven sa za nedostatkom horcika casto skryva zvysena nachylnost na stres a uzkost.
Odporucam kupit tabletky magnesii lactici s 51mg aktivneho horcika, a jedavat ich rano a vecer nalacno. Davka sa moze zvysovat az dokym nezacne sposobovat hnacku, co pri chronickom nedostatku tohto mineralu znamena casto jedavat 2x10 tabletiek denne po dobu niekolkych tyzdnov. Takisto su vyborne kupele v Epsomskej soli (Siran Horecnaty), alebo ak sa niekomu podari zohnat chlorid horecnaty, ten sa da natierat na kozu, kedy horcik dobre prenika do tkaniv, kde je tak potrebny.
Ked telo doplni tieto rezervy, casto zmizne mnozstvo problemov, vratane trasenia ruk, normalizuje sa krvny tlak, zmiznu krcove zily, zlepsi sa stav psychiky a podobne.
Horcikom sa neda predavkovat, jeho predavkovanie sposobi hnacku a vsetok prebytocny horcik sa vyluci. Na zrovnanie deficitu teda treba brat davku, ktora este nesposobuje hnacku, no je tej hladine blizka. Napriklad, ked 800mg horcika denne sposobuje hnacku, je dobre brat dlhodobo 600mg, az dokym aj 600mg nezacne sposobovat hnacku, potom opat znizovat.

cullo

mne sa trasu ruky od malicka a uz som dospelí,,kazdí sa ma pytal ze preco ci sa bojím alebo podobne,,to som nemal so strachu neviem s coho,,isiel som k doktorovi a nasledne na neurologicke vysetrenie predpísali mi RUDOTEL na ukludnenie,,ten mi nezaberal tak som si dal vysetrit chrbticu tu mam v poriadku,,teraz beriem vitaminy MAGNEZIUM a Pivovarske kvasnice zacal som posilovat a beriem na posilnovanie taky prasok do napoja vola sa to ze GAINER obsahuje vela vitaminov a mineralov,,vysadil som chemikalie lieky a papam vela zeleniny a ovocia a trasenie ustupilo nemam to v takom stadiu ako som mal,,,je tu uz len zriedka,,,takze odporucam posilovat a kombinovat s vitaminmi

peto33

mam 21 rokov, pred rokom som spozoroval prve problemy s trasenim ruk, celkovo som si vsimol, ze sa to najviac prejavuje po tazkej alkoholickej noci, ked som cely roztraseny, ak viete, ci na to treba vylucne konzumovat nejake vitaminy dajte vediet, a s radami prestan pit mi nepomozete (myslim ze raz za 1-2 tyzdne nie je nejake strasne) :)

ojka

lienka12, možno by bolo fajn skočiť na neurologiu a skusiť to nejak poriešiť (: aby to aj štastný koniec malo....

lienka12

ahojte...aj ja mam problem s trasenim ruk...trasu sa mi takmer stale...v strese vsak viac ako inokedy a tiez neviem co s tym...snazim sa vzdy ukludnit,ale nezabera to...chcem sa na to spytat lekarky,lebo chcem studovat medicinu a myslim si, ze to nie je moc dobre, ked sa lekarovi trasu ruky

niketoakoja

na ukľudnenie stačí sumive MG, CA a vitamin C..(vápnik, horčík a Céčko...)ešte by som dodala B komplex...