trasenie ruk

diana

ja hram na klaviri a stale sa mi trasu ruky... nemozem dobre triafat spravne klavesi... Mohol by mi niekto pomoct?? uzivam magnezium...

trasenie ruk

A uz ani nemam hypoglykemiu a tiez mi zmizla astma, ktoru som mala dlhe roky. Pan boh zaplat, ze som zdrava.

trasenie ruk

Ako to tu citam, je nas tu vela s traslavymi rukami. Zaujala ma jedna pripomienka, ze ktosi ma problemy s chrbticou a trasu sa mu ruky. Ja som mala problemy s traslavymi rukami, najprv mi zistili hypoglykemiu, znizeny cukor v krvi a nakoniec to bolo od chrbtice. Dala som si ju do poriadku a od vtedy som uz aj zabudla, ze som mala traslave ruky. Nestalo sa tak za rok ani dva, kym sa prislo na to, z coho to trasenie ruk bolo. Teraz to viem na isto, odkedy mam chrbticu v poriadku, netrasu sa mi ruky.

akire

Môjmu otcovi sa asi pol roka trasie podvedome pravá ruka. Ak sa na ňu sústredí, alebo niečo drží v ruke alebo robí tak vtedy nie. Je to len v kľude, ak ju má voľne položenú, alebo aj voľne vo vrecku. Nevie o tom, neuvedomuje si to vtedy.Prestane sa mu striasť, až keď sa na to sústredí po našom upozornení. Veľmi ho to trápi.Poradte prosím.

lilien

fileta tak tot a presne chapem to som taka ista aj ja:(aj ekd odpovedam alebo co to no...hrozne:(a uz mi wadi ekd stale mi hovoria ze preco tak stresujem ze sa trasiem altak:(

fileta

ahojte, strasne sa mi trasu ruky a uz ma to trapi stale viac a viac, lebo sa to stale zhorsuje, neviem uz co mam robit, ked mam vystupit pred triedou a nieco precitat z papiera tak je to hrozne, to uz nehovorim o tom ze ked si idem s niekym pripit a mam pohar v ruke....., pomoze mi niekto??? som strasna tremistka.....

RNG

Dodatocne citam po sebe blbosti, mienil som nie Alzheimerovu chorobu a B-12 ale Parkinsonovu=traslavku ludove.
Alzheimerova choroba su nanosy lipofuscinu v mozgu(tukovita latka) ktora odizoluje od seba neurony a tym prerusi nervove signaly.
Parkinsonova choroba je len porucha neurotransmiterov a hormonov, hlavne dopaminu a da sa zlepsit dodanim napr L-dopy alebo casto aj len vitaminu B-12, ktoreho nedostatok sa prejavuje tiez ako traslavka.

tréma

Mne sa trasú ruky dosť dlho ,niekoľko rokov.V normálnej psych.pohode mierne,ale keď som nervózna,nekoordinovane.U mňa je to o to horšie ,že prac.v zdravotníctve ako sestra.A keď nepichnem na 1x žilu,je ten tras veľmi veľký,že si to všimne aj pacient a je to veľmi nepríjemné.A mám pocit,že čím ďalej je to horšie.Začala som užívať Magnézium 3x2,ale nevidím dáky efekt.Myslím,že u mňa je to skôr psychické,som strašný trémista,bojím sa zlyhania a práve tým,že sa ho tak bojím,si ho privolám.Poraďte mi,prosím.U psychológa som ešte nebola,nemám odvahu.