trasenie ruk

kubec77777

necakal som ze nas tu tolko bude mne sa ruky netrasu skoro vobec ale niekedy nabuhnu take situacie ze sa mi zacnu triast napr. ked mam nieco podpisat alebo pri prvom poldeci :D je to jednoznacne o psychike. dam taky priklad ......niekedy nato vobec nemyslim ze sa mi mozu zatriast ruky tak sa mi ani nezatrasu ale ako nahle idem nieco podpisat a pomyslim si ze sa mi mozu zacat triast tak dostanem taky stres lebo to je dost trapas a z toho stresu sa mi zacnu triast ruky :D je to nieco ako keby som si to sam privolal ...........

kubec77777

necakal som ze nas tu tolko bude mne sa ruky netrasu skoro vobec ale niekedy nabuhnu take situacie ze sa mi zacnu triast napr. ked mam nieco podpisat alebo pri prvom poldeci :D je to jednoznacne o psychike. dam taky priklad ......niekedy nato vobec nemyslim ze sa mi mozu zatriast ruky tak sa mi ani nezatrasu ale ako nahle idem nieco podpisat a pomyslim si ze sa mi mozu zacat triast tak dostanem taky stres lebo to je dost trapas a z toho stresu sa mi zacnu triast ruky :D je to nieco ako keby som si to sam privolal ...........

pio

PRI istych situáciách sa mi rozbúcha srdce a roztrasú ruky,neviem to ovládať a je mi to nepríjemné,vie mi niekto poradiť čo s tým?

mjanik

koliečko mu asi priamo nepomohlo,ale čas vyhojil podráždenú pečeň-hodne rýchlejšie by to bolo akupunktúrou!!!!

Peto33

mozne riesenie: kamaratovi sa vcelku dost triasli ruky, pritom neslo o nejake vypate situacie, napr. stacilo ked si nasadzoval okuliare uz ho klepalo :D ... doktorka mu odporucila kupit si to gumene koliesko na posilovanie, dost sme pochybovali ze by to mohlo pomoct ale po 3 mesiacoch denneho 5minutoveho stlacania sa mu uz ruky takmer netrasu ... mozte odskusat :)

jannn

cawte...mam taký problém. Trasu sa mi ruky, hlavne vtedy ak som pod nejakým stresom, alebo mam niečo podpísať a pozera sa na mna niekto, pisať na klavesnici...ale ked sa nikto nepozera tak je to v pohode... začalo to asi ked som mal 14 rokov, teraz mam 18. Co by ste mi poradili...-nejaké účinné lieky alebo...chcel by som sa toho zbaviť, lebo v niektorých situáciach je to dosť nepríjemné. Dakujem.

kraaska

aj mne sa obcas trasu ruky,moue to byt tym ze mam skoliozu,a 10 mesacneho syna,ktoreho vela nosim na rukach a tym mam vzdy namahanu chrbticu,ruky?

30 Klara

Mne sa ruky trasu od 14 rokov bola som na neurologii a zistili esencialny familiarny tremor teda zdedene u nas v rodine to je.Je mi tažko najst si pracu teraz mam 30 a zhoršuje sa to mam detičky a u jedneho sa to už objavuje tiež ja už neviem čo mam robyt rok som brala všeliake lieky bola po všetkych možnych vyšetreniach a odpoved od lekara no pani musite sa stym naučit žiť tak sa o tom pokusam ale je to tažko nikam nechodim žiadna oslava svadba je to hrozne

Evita1982

Moze to mat suvis s vnutornou nervozitou, taisto na to vplyva aj zivotosprava, fajcenie, nadmerne pozitie alkoholu, nedostatok tekutin alebo vitaminov. Treba pit tak 1,5 litra vody denne a jest aspon 3 porcie zel. alebo ovocia na den, nepoozuivaj vytah,ale schody a mysli pozitivne. Ja som mala tiez obcas problem s trasenim ruk,ale teraz sa mi to stava uz len ked som straaaasne nervozna z niecoho.Drzim palcek