Marihuana

Jim875

konopí lze také použít k výrobě [url=www.cibdol.cz olej[/url]. Používám to již více než rok a opravdu si všimnu pozitivního vlivu na mé tělo. Četl jsem o tom hodně na Cibdol.cz.

Krouna

mohl by být použit k jiným účelům, nejen ke kouření. Například konopí lze použít k produkci CBD oleje. Zde můžete vidět, jak tyto produkty vypadají a používají se k nim: www.naturallineshop.com

Marika85

Zdravím, já mám třeba oblíbené konopné produkty. Nejoblíbenější mám CBD, konkrétně konopný olej. A legálně nakupuji z pohodlí domova přes www.zelenazeme.cz - můžu říct že za mě absolutní spokojenost. Hezký večer Marika

0vecka

no tie sisky by uz pomaly mali byt sak zatva sa robi v septembri teda koncom co ja viem... ale necakaj ze to budu sisky ako na ihlicnanoch :-D

Nela41

No vieš ono to je takto ťažko povedať, možno keby nejaký človek čo sa vyzná do rastlín si toto prečítal ti napíše nejaké špecifické znaky, ale od laikov to sú len také vlastné myšlienky. Napríklad rastlina môže byť ešte mladá tak ma niečo inak ako dospelá a ty si budeš myslieť že je to technická a v skutočnosti to bude technická, alebo on si ako neznalec mohol nasadiť semiačka a ani sám sa v tom nevyzná a keď to bude chcieť zhúliť nič sa mu nestane tak potom sa zbadá :D môj spolužiak na základke to tak spravil :D:D on si debil zasadil semiačka konope čo mali pre vtáky a si myslel že sa z toho zhúli :D najlepšie ak si odtrhneš pár lístkov nejako a posúdiť podľa účinkov nič iné ti asi tu neporadíme

matkaX

Ved prave, ja som tiez najprv googlila, ale ziadny rozdiel som nenasla. Okrem toho tam este ziadne sisky ani nenarastli.