Cysty v prsníku

RNG

ajka, predavkovanie jodom je velmi vela miligramov(nad 100) Japonci maju PRIEMERNU spotrebu zo svojej stravy bohatej na morske rastliny 12.5 mg v priemere, na to by si musela zabrat 85 tych minipiluliek kelpu!. Pricom oni su daleko od predavkovania!

RNG

Cysty v prsnikoch staci nahmatat. Pri stlaceni (prilisnom) na mamograme sa mozu z nich materialy rozniest , co zvysuje pravdepodobnost rakovin.
Tato tema tu uz bola viackrat.

Ked mas v tele rozne smetiska, treba ich enzymami a jodom odstranit, nie robit z nich umelecke fotografie a komplexne popisy a diagnozy.
A odstranit co najrychlejsie, aby nemali casu sa zvrhnut na nieco horsie.
Lebo Slovenske porekadlo je, "kto caka sa docka"...., zialbohu.

jemina1

Lekárka mi odporučila prsníky s cystami nahrievať infračervenou lampou. (okrem liekov INDOLAN) Môže to pomôcť?

lucia1

lekar my nasiel v lavom prsniku pri bradavke 10x15mm hrcku povedal my ze je to nezhubny maly fibroadenom ktory netreba vybrat len kontrolovat ale mam strach nemoze to byt rakovina??????

tccc

Lila26-a tebe podobny ...prosim ta pekne naco stale dookola pisete to iste miesto toho vypisovania si radsej precitaj co sa tu pise a neotravujte vecne s tym istym dookola! keby si mala trocha rozumu docitala by si sa par riadkov pod tvojou otazkou odpoved na to co sa pytas!! precitaj si co tu radi RNG a dozvies sa ako sa vyliecit .......

Lila26

Ahojte.Vie mi niekto poradiť?
Som po pôrode a objavili sa mi v prsníkoch viaceré cysty.Dokonca ma jedna aj bolí na dotyk.Môj gynekológ mi urobil sono a poslal ma na mamografiu,ale povedal, že by to mali byť len neškodné cysty.Mám ale strach.Môže to zmiznúť?Ako tomu pomôcť?

andreita

kocki ma niekto naozaj skusenost scistami mozu neviliecene cisti sa zmenit na rakovinu,niektori vravia ze ano a zas ini nie poradte niekto mudri so skusenostami