Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

Lulu2011

lost - cukrovku stanovia na zaklade viac krat meraneho cukru krvi nalacno, plus glukozovo-toleracnym testom po jedle po hodine a dvoch po najedeni a plus parametrom z krvi, ktorý ti stanovi priemer glykemii za posledny mesiac, tkaze urcite nie halabala

lost

si ale vezmi, ze takto odrbu niekoho ze ma CUKROVKU
a pichanim inzulinu si dodrbe zdravie velmi pekne a velmi rychlo a hlavne velmi kvalitne.

lost

deniki
hadam si nemyslis, ze doktor pozna moje telo lepsie ako ja :D

a ze nedospel, no super :)

ale nevadi, tak som nedospel, ale to nikdy nezmeni fakt, ze bud

1. som sa samovyliecil

2. ma odrbali a ziadnu alergiu som nikdy nemal

3. vysvetlite mi to..

a

4. nedospel tam nie je.

lost

deniki

v com nedozrel?

v tom, ze som stavil radsej na svoje telo a pocity ako na nejaky priblbly test nejakej krvi ?

pan d.

Ja neviem, ale vcera ma napadali riadne bludy:D Dnes ma to nastastie takmer preslo, este zopar hodin a budem zdravy:D
Jedno viem isto, z cudzieho krv netecie a kazdy sa boji o svoju rit.

pan d.

Na Slovensku kazdy dostane recept, lebo mame dobrych lekarov:D
Len mi dajce tote sladke tabletky, vravi dedko a viditelne sa mu stav zlepsuje:DDD

lost

Problem je ten, ze tazko zadefinovat, kedy sa clovek vyliecil.

Mne napriklad "nasli" alergiu na lepok.. mlieko...

a nasli mi hocico ine..

par rokov som to vylucil, tak na 98%

tabletky som kaslal (zabudlivost, lenivost)

ale teraz som si povedal, ze ci to neskusim, taksom si kupil šamrole.. lebo som ich videl, btw v rakuskom obchode, kedze tie slovenske by ma istotne zabili.

a nic, ziadne prejavy.

tak som sa prepchal cokoladami s laktozou, inymi sladkostami s lepkom

a nic

uz ma to nebavi skusat

mozem ***** (pre vuglarnost slova ho zmeni, cize) mozem oplodnovat tu alegologicku (aha pockat nie, mohla by byt moja mama, ze magy a bing :D necham ju VAM) za to ze si vymysla

BTW, funny fact/otazka:

AKO JE MOZNE, ze KAZDY JEDEN pacient ktory pride na alergologiu ATD ma nieco, najde sa mu nieco ???

A odide s receptom v ruke?

verim, ze ludia su natolko retardovani, ze ak im povie doktor, ze zomriete do 75 hodin, bezte do las vegas, tak im uveria..

tak bud:
1. som sa samovyliecil
2. ma odrbali a ziadnu alergiu som nikdy nemal
3. vysvetlite mi to..

nehovorim ze clovek je na tak vysokej urovni, ze sa dokaze samovyliecit napr z rakoviny, no zaroven to nikdy nikto nevyvratil.

v neposlednom rade, radsej skapem na rakovinu s pozitivnou naladou a smiechom az prskam sliny na doktora, co sa ma snazi zastrasit, ako so strachom a s nervami.

kto sa bude smiat naposledy?

ja .

bez ohladu na to, ci skapem dnes, alebo vcera

lebo skapem s dobrou naladou a smiechom na ustach.

a mozu mi zavidiet, pretoze oni sa budu bat :D

m,mlk

cestu jej ukázali knihy. dnes je ich plno. a na nete je toho ešte viac. klasické knihy o pozitívnom myslení a tak. ono to funguje, len veľa ľudí nad tým mávne rukou a jedným uchom dnu - druhým von.