Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

anjelik *

Deria, je podarené čítať tvoje príspevky. :o) O duchovne viem ale svoje, o liečení tiež. Je naozaj pravdou, že súvisí predovšetkým a jedine s myslením, keďže práve nesprávne myslenie sa stáva bezprostredným spúšťačom akejkoľvek choroby...ale napriek všetkému si dovolím tvrdiť, že fyzika a fyzikálne zákonitosti nepustia. A tak pri priamej koncentrácii na niečo dochádza k zahusťovaniu magnetických častíc a skôr by to malo potom za efekt nárast danej veci, v tvojom prípade tej hrčky. Liečenie prebieha práveže úplne inak. Uvoľnením, skľudnením, pocitom zdravia a radosti v celom tele a nie brutálnym koncentrovaním sa na chorobu. ;o))) To, čo ti liečiteľ ponúka a sprostredkuje je obraz zdravia a ty máš šancu naň nabehnúť, ale rovnako sa nejedná o žiadne mystérium, ale opätovne o fyzikálne zákony..kde hlbší obraz je hustejší a koncentrovanejší a má vyššiu gravitáciu..;o) A peknú nedeľu aj tebe.:o)

Deria

m,mlk,
nechcela som sa o tom moc rozpisovat ale presne tak, ako hovoris, chcela som tym naznacit, ze to mozne je. ale ako som uz spomenula, co z toho je clovek schopny zrealizovat, je uz druha vec a vobec nie lahka. vela zdaru v tvojom objavovani svojho podvedomia.:)

Deria

noooo, tak, ukludnite sa:) ad 1, netvrdila som, ze to bola rakovina, na to by som si ani netrufla, ad 2, pocitala som z negativnymi reakciami a prave preto som nenapisala moje najväcsie a najzaujimavejsie skusenosti, tie si radsej necham nadalej pre seba:)takze nic sa nedeje, zabudnite na to a peknu nedelu.

:-DDD

Deria, tak to si ma vazne pobavila s tvojou historkou :-DDD
Predpokladam, ze to bol na 95% gangliom, ktory praskol a vstrebal sa (odtial to palenie, hehehe). Ale pokojne sir dalej famu o tom, ako si si silou myslienky vyliecila ruku. No, dobre som sa zasmiala po nedelnom obede.

m,mlk

llek,
Deria vôbec NEtvrdí, že vyliečila rakovinu. Nech už to bolo čokoľvek, Deria, si obdivuhodná :) A tiež si veľká inšpirácia, že to ide. Ja sa týmito vecami tiež zaoberám, ale som veľký začiatočník. A vždy je pozitívne počuť, že to ide a že sa to dá a že to dokážu "bežní" ľudia.
Teším sa a gratulujem :)

llek

Nie kazda hrcka je rakovina. Lenze ty ked budes o tomto rozpravat, tak budes tvrdit ze to bola rakovina a silou vole si ju zlikvidovala, tak ako to robia mnohi ludia. Nie kazdy flak na plucach, nie kazda hrca je predsa rakovina. Mnoho ludi tvrdi, ze zlikvidovali rakovinu, lenze to nikto nikdy nezistil co ten flak na plucach ci nejaka hrca vlastne bolo. Takto sa siria medzi ludmi ustne ci v knizkach vseliake pribehy o zazracnom uzdraveni. Mne vsak v tom celom chyba jasny dokaz, zo co to vlastne bolo, preto tomu neverim.

Deria

este ked som sa nezaoberala pozitivnym myslenim a pod., sa mi stalo nieco, co som si nevedela potom roky vysvetlit a na co uz dnes vysvetlenie mam. sedeli sme doma pri telke, ked som si objavila na ruke tvrdu hrcku ako väcsi hrach alebo mensia ceresna. ja som bola velky hypochonder, tak som vyskocila z gauca a ukazovala som to nasim. ti ma ukludnovali, ze to hned nemusi byt rakovina, aby som nepanikarcila. ja som sa uz ale na program nemohla sustredit a cely cas som sa koncentrovala na tu hrcku. zrazu som tam pocitila palenie. znova som utekala kukat, co sa deje ale hrcka bola stale tam. tak som zalahla ale aj tak som nemyslela na nic ine, len na tu hrcku. palenie pokracovalo. ludia, nechapala som, ked som asi o hodinu zistila, ze je uplne prec!! nasi tiez, ze to co ma byt, nebolo to na druhej ruke? nie, hrcka zmizla. vtedy som myslela, ze sa stal zazrak. dnes uz viem, ze to suvisi zo zakonom myslenia.

Deria

presne, lulu, o to kraca! pochopila si princip, no pochopit a uviest do praxe su dve veci. inak by to bolo velmi jednoduche a nepotrebovali sme vlastne ani lekarov. viem, ze ten moj opar mi dal poriadne zabrat. zrejme preto som to dokazala, lebo som chcela na druhy den vyzerat za kazdu cenu uzasne:)a s oparom to bola hruza, tak som si spomenula na murphyho.

Sejla

Deria - klobúk dolu, si talent;)
A k téme, je medicínsky potvrdené, že človek si vie myšlienkami a psychickým stavom choroby privodiť, tak logicky by to mohlo byť aj naopak. To by však ohrozovalo farmaceutický priemysel. Bolo počuť o mnohých prípadoch, kedy sa ludia liečili len alternatívnou medicínou, či silou viery a mysle zázračne sa vyliečili.