Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

Lulu2011

Deria - ano, ale to vychadza len vtedy ked si na 100% presvedcena, ked clovek nezaznamena ani jednu uzkostnu myslienku, staci trochu strachu a ciel je v prdeli, myslim, ze aj preto je to take tazke, jedna pochybnost a plan zmareny, musi mat clovek absolutnu moc nad svojimi myslienkami, ako hltaci mecov, alebo ten ujko, co tlacil cez krcnu jamku kamion, povedal, ze chvilka zavahania, ze to nedokaze a je mrtvy, takze chce to trening vlastnej mysle

Majolenka

Ešte mi napadlo, napríklad hyperventilácia sa dá privodiť zlými myšlienkami, stresom, strachom. Takže platí samozrejme i opak, zbaviť sa jej sa dá peknými myšlienkami, smiechom. Jednoducho, ľudské telo je neprebádané, ale určite súvisí so psychikou.

Deria

Ja som presvedcena, ze silou viery, vole, sugesciou, pozitivnym myslenim a silnou koncentraciou na dany problem, mozeme zmenit vela veci a teda aj svoj zdravotny stav. Mne sa to uz podarilo viackrat, aj ked to neboli ziadne tazke choroby. Ale ked som si dokazala v priebehu asi 1 hodiny vyliecit bolestivy herpes, ktory som mala na pere uz druhy den alebo behom cca. 10 min. zrusit bolesti hlavy alebo zastavit v priebehu asi dvoch min. ckanie a to iba silou vole, tak preco by nemalo fungovat aj vselico ine? Tak som experimentovala dalej a uz zopar krat sa podarilo, takze viem, ze nejde o nahodu. Preco by to teda nemalo fungovat aj s tazkymi chorobami? S tym herpesom, to bola pre mna absolutna bomba, pretoze to bol moj prvy vedomy experiment, ktory sa podaril!
Doporucujem od Joseph Murphy: "Zakon myslenia a viery" alebo "Moc nasho podvedomia", mne tie knihy dali vela.

Lulu2011

lost - alergia na lepok este nezname nic, mozes ju mat v slabsej miere, alergia na lepok este neznamena celiakiu moze sposobovat take problemy, ktore tvoj organizmus este zatial dokaze eliminovat