Bozky

Príspevok v téme: Bozky
unnamed

Ahoj..
Mam jeden problem,
Jedna sa o pobozkanie partnerky..
Neviem ako prijst nato , akym bozkom pobozkat partnerku nakolko niesom skuseny .. A vobec mam problem stym pobozkat ju nakolko nemam taku "prax" .. Je to aj dovod preco nemam momentalne priatelku , nieje problemom najst si ale problem je odhodlat sa k pobozkaniu nakolko si neverim ze by som to robil spravne .. skuste hodit nejaky typ z vlastnej skusenosti napriklad ..

Patinka

Ja som sa bozkávala už 3 krát, takže začiatočník, no vôbec mi to nešlo a ani nejde, každý vraví že to ide samo, ale u mňa to tak nejde, vždy niekoho kusnem do pery, alebo si zbijeme zuby, pre mňa to je hotová veda.. :/

kajca

Pocuj, to sa naucis hned po prvej skusenosti.A neskuseni chalani su predsa zlati, ziari z nich nevinnost.A to,ze sa obavas zlyhania ci chyby je uplne normalne a tvoja partnerka urcite oceni,ze sa snazis,nikto po tebe nechce nadpriemerny vykon.Laska nie je dosahovanie urcitej urovne bozkavania,bozk je len jedna z veci, ktore ju obohacuju, tak sa neboj,ak ta ma rada nenecha ta len kvoli malej chybicke pri bozkavani:)

RUDY

POCUJ CHLAPE NEMAS SA COHO BAT. UVIDIS KED RAZ ZACNES NEBUDES VEDIET PRESTAT ALEBO ASPON U MNA TO TAK FUNGOVALO:) A NEMAL BY SI SA PRED BABAMI HANBIT SU TO TAKE ISTE BYTOSTI AKO TY TAK ZIADEN STRACH A HURA NA DIEVCENSKE JAZYCKY

hanna

Nemas sa coho bat ja som sa tiez bala ze to nebudem vediet a moj chalan bol tiez taky hanblivy ako ty tak som vzala iniciativu do vlastnych ruk a to som sa predtym vobec nebozkavala! Je to uplne lahke niet tam co pokazit, naozaj :-)

jedenastka

nothing,tak zrozumitelne a milo napisane k tejto teme daj ale modru bodku-odborník,lebo je to na odbornej urovnia aj zacietocník podla tvojej rady to zvladne idem si to este raz precitat je to take romanticke dakujem