Bozky

Príspevok v téme: Bozky
unnamed

Ahoj..
Mam jeden problem,
Jedna sa o pobozkanie partnerky..
Neviem ako prijst nato , akym bozkom pobozkat partnerku nakolko niesom skuseny .. A vobec mam problem stym pobozkat ju nakolko nemam taku "prax" .. Je to aj dovod preco nemam momentalne priatelku , nieje problemom najst si ale problem je odhodlat sa k pobozkaniu nakolko si neverim ze by som to robil spravne .. skuste hodit nejaky typ z vlastnej skusenosti napriklad ..

lezli

Neboj sa toho :) Volakedy som aj ja mal obavy, ale ty sa do toho dostaneš. Dávaj jej len pusky a pusky, nakoniec sa ti to zapáči a uvidíš aké zázraky budeš robiť. Len pozor, lebo ťa môžu začať tlačiť aj nohavice,hihi :-D

ali

ked som sa takto pytala, predtym nez som sa bozkavala, vsetci mi hovorili, ze to pojde samo. strasne ma to stvalo, lebo som mala pocit, ze mi nic neporadili, ale potom som zistila, ze to je totalna pravda. proste, akoby som vedela, co mam robit. neboj, pojde to. :-)

narajka

Prosim ta Unnamed,ked budes cely cas mysliet na to ze to pokazis a ze to nevies,tak ti to urcite nevyjde ...skus mysliet na to ako sa ti to dievca paci,co pre teba znamena a potom to uz pojde samo :))

nothing

no a este jedna rada na zaver - baby maju rady iniciativnych chlapcov. To znamena, ze keď budete spolu, naber sebavedomo a pobozkaj ju! Za prve to budes mat za sebou a za druhe parnerka ti bude vdacna, ze si vzal do vlastnych ruk tu trapnu situaciu. Hlavne necakaj na to, že ona sa k tebe priblizi ako prva a zacne ta bozkavat. Nie kazde dievca je take..

nothing

asi každý mal taký problém predtým, než si to sám vyskúšal. Aj moj prvý bozk prišiel znenazdajky, bol dlhý a krásny. A moja rada - začni s jemnými citlivými bozkami, nieže jej hneď strčíš jazyk do úst alebo čo! Potom do toho postupne zapájaj aj jazyk a to tak, že sa budeš jemne dotýkať jeho špičkou jazyka tvojej parnerky. Nesmieš ho ale nechať v jej ústach príliš dlho, lebo žiadna z nás nemá rada keď jej ho parner hneď vopachá do úst a celý. Nemal by si slintať príliš... a maj pri tom trochu pootvorené ústa, aby sa ti jazyka mohla dotýkať aj ona... Inak nejaký univerzálny návod na bozkávanie neexistuje. Ale nič sa neboj, to určite zvládneš a ak dodržíš tie základné pravidlá, ktoré som tu spomínala, tak to určite dopadne dobre. A nakoniec ti este poradím, aby si jej pri tom chytil hlavu - ale len velmi velmi jemne, celou svojou rukou jej chytil temeno hlavy alebo za tvár a krk. Ja to úplne zbožňujem pri bozkávaní!! Držím paste!!