Otrasná postava

Príspevok v téme: Otrasná postava
príšerka

Mám 14 rokov, 170cm a 58kg(!) :(.. a moja postava je strašná!!! Mám malé prsia, väčšie bruško, ŠIROKÉ BOKY...proste katastrofa... vdaka bokom, nemožem nosiť napr. legíny a volné tričo, lebo je to strašné!! cchem sa tých bokov zbaviť.. neviete ako? síce ja nemám na tých bokoch veľa sadla...iba trošku a potom hned mám kosť ... čo s tým?

tehla

letuska, tebe nejaka hmotnostou normalna baba musela veeeeelmi ublizit, ked neakceptujes nikoho okrem chorobne chudych ludi, ze?

Maoam

Lulu, to je zbytocne trapenie, to snad len na Slovensku je clovek v 40tke oznacovany za 'stareho', inde si v tom veku este mlada ;DD.
Mnohe zeny v 40tke zacinaju naplno zit....

Lulu2011

Maoam - aj teraz citam taky casopis, ze zivot zacina v 30tke :)))

ja sa bojim staroby, ale chapem, ze do 40 sa to este da

Maoam

Lulu, ake si to urobis, take to budes mat :-). Mnohi ti povedia, ze zivot tak naozaj zacina az po 30tke a uzijes si este vela pekneho, jednak mas viac skusenosti, jednak uz vies lepsie vo vsetkom chodit a uz mas za sebou aj nejake trable a vies si vazit to dobre...chapes.
Ja poznam osobne viac ludi, ktori zacali odznova a uplne super zivot po 35ke...niekedy s novym partnerom, alebo sa prestahovali, zacali novu pracu, proste...ake si to urobis, take to budes mat. Asi najdolezitejsie je vediet, kto si a co chces.
A od toho zavisi vlastne vsetko ostatne.

Lulu2011

Maoam - ja uz aj zvazujem, ze zalozim novu temu ako to chodi po tridsiatke, ci cloveka este nieco pekne caka :)) mi to v poslednej dobe beha po rozume aj najma ako pomaly clovek starne

Lulu2011

Maoam - mas dobry alarm, ten moj blika uz vyse roka a uz sa mu aj baterka vybila :D, ale uz som si povedala dost! ale v 30 tich uz budem zase kocka najvacsia :p :p

Maoam

mne bolo luto mojho bicykla, chudak a este som nezapla rifle, no a fucala som do schodov :DD, tak mi zablikal alarm