Nemožem si najst babu

Vemeno

Chcel som len poradit. Preco ma hned vsetci odsudzujete, ked ma ani nepoznate? Bohuzial, vsetko je to pravda, ptvrdena dlhorocnymi skusenostami,

m,mlk

milli11,
zbytočne sa obťažuješ oponovať niekomu, kto je ako Rilier, Vemeno a pod.
Venovala by som energiu radšej niekde, kde to stojí za to :)

milli11

Ja celkom nesuhlasim.

N1. To suhlasim, chcem, aby bol partner vyssi ako ja. Pri mensom by som nemala pocit, ze ma dokaze ochranit a mala by som pocit, ze objimam dieta a ze ja jeho musim obranovat.

N2. Nie celkom suhlasim. Chodila som s elektotechnikom aj murarom. Elektrotechnik nosil aj vo volnom case tricka asportove oblecenie. Murar chodil vo volnom case aj v koseliach. Ale je pravda, ze muzi vyzeraju v koseli akosi viac dobre. ;)

N3. Uplny suhlas. Najvacsie problemy dievcat v tom veku: "este som nemala sex, mam male prsia, ako sa mam malovat".

N4. Svaly nie, mne sa praveze nepacia ti nasteridovani svalovci. Praveze vyzeraju strasne. A este ked ma plecia a ramena strasne svalnate a nohy ma pritom ako spilky, to je uplny otras. Bleee, fuj. Viac sa mi pacia muzi, ktori vyzeraju normalne a hlavne maju proporcie tela rovnomerne. Dobre, svaly sa mi pacia vtedy, ked ich vidno ked ich muz napne, napriklad pri fyzickej praci, ale inak nie su vyrazne.

N5. Chlapi, co sa premavaju v drahych autach a sportiakoch mi skor pripadaju trapne a ze nic nedokazu a tak si musia tymto pomahat. Najlepsie je, ked taky sportiak soferuje nejaky 20r. fagan. To si akoze na neho poctivo zarobil? Cha! Najskor mu ho daroval bohaty otecko. pre mna je to rozmaznanec, ktory sa v zivote o nic nemusel snazit. To uz radsej chlapa bez auta, ale ktory poctivo robi a sam si postupne zarobi na auto, hoci aj ojazdenu fabiu.

A s tym telefonatom, ze napr. predal barak za 200 000 eur, nesuhlasim. Pri takom by som si hned ja pomyslela, to je iny level, na toho ja nemam. :(

Rilier

:DD dobre tu riesite vemena ale mali by ste typka co si nevie najst zensku, Inac cim dalej som si cital vemenov koment tym vacsi usmev som mal na tvari, a qwer ked si nevies najst zenu najdi si chlapa :D , cely internet je zaplneny uchylakmi si uzisjes mozno aj lasku najdes (zartujem)

Hej no to co zeny chcu Je hlavne a to vazne hlavne na prvom mieste je Vyska si to poznac ako number 1, pokial si nizsi ako zena s ktorou sa rozpravas automaticky ju vyciarkni z potencionalnych partneriek

N2. Aby si bol sympatak, takze nemusis byt ani extra pekny ale aby sa na teba mohli pozerat, v dnesnom svete na prvy pohlad sa rozhoduju ci ta skusia spoznat alebo ne, seru na to ci si dobrak alebo najuzasnejsi clovek s ktorym by sa im dobre zilo, takze ked mas na sebe monterky a si zadrbany od farby mozes ist rovno domov sa prezliect.

N3. Hej no v tvojom veku su zeny blaznive pubertacky co nevedia co chcu a rychlo ich vsetko prejde a menia nazory, a starsiu si nenajdes pretoze 99 percent starsich zien ako si ty, chcu starsieho ako su oni, Samozrejme ked vypadas starsie mozes sa vydavat za starsieho. (nedoporucam klamstva aj tak nejak stale vychadzaju na javo)

N4. Svaly, pokial si nabuchany typek ktory vypada ako coleman alebo nieco podobne, a ked sa na teba pozru vypadas ze zdvihnes auto, tak mas bod + , vobec im nevadi ze nedokazes ubehnut ani 100m alebo sa na hrazde zdvihnut 1x , ide o tie svaly ktore vypadaju ze dokazu zabijat. Takze zacni brat steroidy a jest drahe vyzivne jedla a doplnky aby si tak vypadal a vyser sa na futbal, behanie a ostatne zdrave aktivity, chod do posilky a zer tablety aby si nabral a nezabudni si kupovat potom detske tricka aby ti to obtiahlo svaly.

N5. Prachy Kupuj si trendove veci ktore nie su sice prakticke ale vypadaju dobre, auto nech ma style a nahon na zadne, pokial mozes chod vsade ale vsade v Obleku a ked je na blizku nejaka baba tak mozes do telefonu rozpravat ako si predal barak za 200 000 euro.
Neveril by si ako rychlo spozorneju baby okolo.

Je tomu tak dnes a bolo tomu tak vzdy, poznam cca 120 zien z toho asi 32 dost dobre, ziadne vztahy len stredna praca a tak, tam zistis ako to.

Ale nic sa neboj coskoro si najdes babu, treba chodit von a sekat frajera. A kup si Iphone to dnes fici ked to nemas si chudak.

Keby nejaka zena tu potom na mna zacala pisat nejake chujoviny, ignoruj to , davam ti radu ako chlap chlapovi. Tie zenske veci ze chcu romantika to su len take reci aby potom vedeli vyselektovat pohomovanych chalanov, a vrhnut sa na tazkeho frajera ktory ma oblek, vypada ako vysoky kulturista a ma bentley.

:D Drz sa

Zaran

alibi :DDD
vážne,Vemeno,vyrovnaný chlap toto nenapíše,zrejme s nimi nemáš najlepšiu skúsenosť,mal by si pátrať čím to je a začni od seba,hlavne nehádž všetky ženy do jedného vreca

opica

Vemeno - zeby zakomplexovany muz?:D..lebo take nieco vypoti len frustrovany muz, ktoreho zeny nechcu, a zvaluje to na to, ze zeny su slapky a zlatokopky..

omyl...
velky omyl...

treba sa vsak zamysliet, preco ta nechcu...
si prilisny frajer? hras drsnaka, ale je vidiet, ze to hras? si nudny? si hanblivy?

musis sa spytat sam seba, kde je problem...

a inak, mas len 17...

a mozno si prilis narocny, chcel by si mat taku, na ktoru proste, nic v zlom nemas...

myslim, ze ti nik na fore neda adekvatnu odpoved na zaklade dvoch riadkov