Občiansky preukaz s čipom

Príspevok v téme: Občiansky preukaz s čipom
Yersinia

Stratila som občiansky preukaz, myslíte že už teraz robia OP s čipom? Dočítala som sa že čipové OP sú v "platnosti" (asi schválené) od 1. júla 2012 ale do 30. novembra 2012 bude možné vydávať OP bez čipu. Celkom nerozumiem tej formulácii :) Ak s tým niekto máte skúsenosť prosím dajte vedieť. Dík :)

lost

no mne sa skor paci plavanie :)

ale ani za svet nesocim do vody kde bola polka mesta predomnou :)

to si radsej kupim bazen ...

vidis a takto ked rozmyslam, tazko nieco robit :D nemozem mat vsetko :D

0vecka

2 lost ale tak nejaky zaklad by sisi kupil celkom lacno... ale hlavn ety ako nezamestnany by si kludne mohol chodit tak o 10 00 rano alebo tesne poobede okolo jednej ftedy tam nieje ani nohy

lost

mne sa praveze nechce chodit do posilky .. mozno ak by bolo s kym tak zmenim nazor, ale tak sam je to nuda, ale predovsetkym mam radsej sport osamote :) (vid bike).. a to musim ist niekam, doma by som otvoril dvere a mam vsetko k dispozicii :)
iste by to stalo mozno ako nove auto, ale to je fuk, vydrzalo by to naveky hadam :)

0vecka

hej hej take nieco... to druhe v podstate...

hmm tu mam posilovnu za 16,90 mesacne ... otvorena nonstop :) len je to skoda lebo na SK som tam poznal mozno 50 ludi a vzdy som si tam siel aj pokecat :) ale tu chodi jednoducho moc vela ludi a malokedy stretnem tych istych viackrat tyzdenne ... takze sa tam tazko nadvezuju kontakty a poznam tam len tak troch styroch ludi ...