Otazka pre vsetkych : Rebricek hodnot

Príspevok v téme: Otazka pre vsetkych : Rebricek hodnot
anonymcislo1

Zdravim.

Minule som o tom len tak rozmyslala a napadlo ma, ze by som sa mohla spytat aj vas 1 otazku : Aky je vas rebricek hodnot ? prosim oznacte 5 najdolezitejsich hodnot(najvacsia ma cislo 1, dalsia cislo 2 a pod.) napiste aj SEX + AGE prosim :)

moj rebricek :
1.Viera-Boh
2.Život
3.Láska
4.Zdravie
5.Rodina
a som zena + 17r.

je to len tak, pre moju zvedavost(nic ine v tom nehladajte)

Deria

1. zdravie. lebo ak to clovek nema, tak nezije ale zivori.
2. laska. bez lasky by zivot nemal zmysel, okrem toho by bol zivot fadny. ak mame zdravie a lasku, mame pevny zaklad, na ktorom sa da stavat. ostatne pride samo alebo aj nepride, podla toho, kto si to ako zariadi.
vieru v boha nevsuvam do rebricka hodnot preto, lebo zdravy clovek, plny lasky veri spravidla bud v boha alebo v nieco, co iba inak nazyva a ten, kto miluje, neublizuje.......tu konci moj rebricek.:)

Lumik

1. Zdravy, stastny zivot (nie len moj)
2. Sloboda, nadej, vztahy
3. Pochopenie, nevinnost, pekne zeny
4. Vedomosti, zrucnosti, sport
5. majetky, kultura,umenie
6. Moc, vplyv

lost

ovecka, ale proteza prstu stoji ovela menej ako milion ;)

s milionom by si mohol zacat podnikat a mal by si pokoj do konca zivota :D

lost

Maoam

:D

to mi pripomenulo, ze ak by sme fakt boli surodenci, to by sme asi potrebovali trezor na sladkosti, a velmi dlhy kluc/kod k nemu :D

ach, uz cca 2-3 den nemam sladkosti schar (len ryzove :D ) ale nechce sa mi ist zajtra do AT po to :)

lebo idem stvrtok do BA, cize to bude cestou :)

jedine ze by som skusil trnavsku DM drogeriu :)

aj som zabudol, ze take nieco tu existuje :D

rysavazabka

:)
1.Zdravie
2.Viera - Bohom sám pre seba.( V nieco vyzsie verim. Ci je to boh to neviem nech si to kazdy nazve ako chce.V cirkev neverim )
3.Láska
4.Rodina
5.Peniaze

Peace :)

M 25

práveže nie z vybraného, to len ona si napísala ten svoj rebríček , hned do témy .. je na nás, aký my máme, nemusíme mať ani to , čo ona :))

anjelik

M25...aha, tak to ma nenapadlo, asi preto, že rebríčky hodnôt nerobím.;o) Ale keď už som sa teda navážala do témy...

Ak by to bol kvíz a nutné usporiadať, tak z vybraného:
1. život
2. láska
3. zdravie
4. rodina

anjelik

Milé dievča, logicky na prvé miesto patrí život...ak by si nežila, nič by predsa neexistovalo..kto by veril v Boha, kto by bol zdravý, kto by si založil rodinu a kto by miloval? :o)) Ty si svoj život, tak nad tým uvažuj. Žena, 46.