Otazka pre vsetkych : Rebricek hodnot

Príspevok v téme: Otazka pre vsetkych : Rebricek hodnot
anonymcislo1

Zdravim.

Minule som o tom len tak rozmyslala a napadlo ma, ze by som sa mohla spytat aj vas 1 otazku : Aky je vas rebricek hodnot ? prosim oznacte 5 najdolezitejsich hodnot(najvacsia ma cislo 1, dalsia cislo 2 a pod.) napiste aj SEX + AGE prosim :)

moj rebricek :
1.Viera-Boh
2.Život
3.Láska
4.Zdravie
5.Rodina
a som zena + 17r.

je to len tak, pre moju zvedavost(nic ine v tom nehladajte)

M 25

tak zatial som v období, ked nechcem ešte deti.. a ako pravdu, nevadilo by mi, ani keby som nemala žiadne ..
ale tak, ktovie, možno budem mať dvojičky :))

Maoam, hej, to máš pravdu, nemám rada lenivé decká, čo všetko dostanú od rodičov a spoliehajú sa na nich do konca života, vôbec nie sú sebestačné a samostatné ...

každý chceme to svoje dieťa vychovať čo najlepšie:)

ale dosť bolo o mne, zas sme trošku mimo témy :)

Maoam

M25, jo, tak nejak som si to u teba predstavovala :-), k tomu poslednemu: len to nie :DD, dobre je ked decko pozna hodnotu veci a od takej 15ky kludne nech aj brigaduje, moj sused ma tri deti,ale uz od mala roznasaju noviny :D, hoci rodicia maju dom a dost prachov, ale proste nech si deti zvykaju, ze peniaze napadaju z neba a mozem povedat, ze na tych deckach to uz dost vidno v dobrom...

vzdy lepsie ako mat deti, co su zvyknute, ze vsetko hned dostanu a nic nemusia urobit, lenive su aj tanier si po sebe odpratat

M 25

presne si to vystihla Maoam.. všetko som si vymakala sama, na nič mi rodičia nemohli prispieť, od mobilu, cez počítač, až po vodičský, či prvé auto .. všetko pekne ja sama :))
a nás bolo trošku viac súrodencov ..

a preto, ja chcem len jedno dieťa a chcem, aby malo všetko, ja si ho rozmaznám :)))

Maoam

M25: a vies, ako pises, ze pochadzas z chudobnejsich pomerov, ci si zazila aj isty nedostatok, tak usudzujem, ze vsetko, co mas, si si vymakala sama, od skoly cez pracu po majetok, ktory mas, takze tym padom si myslim, ze mas na to absolutne pravo

je to ine ako deticky rodicov, ktore vsetko dostali a do 25ky (a mozno aj dlhsie) prstom nemuseli pohnut a niektore aj dlhsie...

Maoam

M25, hej to som tu o sebe uz citala :-), ale casto dostanem aj na dekel, napr. dnes Magy (pre Maoam a inych zakomplexovancov...) :DDD, neviem, proste som si to u teba vsimla, ale vies co, ja to nehodnotim, teda urcite nie negativne, lebo s tym narabas otvorene, ja to beriem uplne v pohode, lebo len vyslovujes to, co aj tak robi drviva väcsina ludi :-). Ale budu pisat, ze peniaze pre nich nie su dolezite...V dnesnom svete je to nonsens. Hlavne ak clovek napr. nie je z dravy, tak bez prachov si moze ist stavat gilotinu.

M 25

vyrastala som v chudobnej rodine .. rodičia mi velakrát nemohli dať to, čo som chcela, po čom som túžila...
tak si to teraz vynahrádzam :))
a nemám problém o tom takto hovoriť :)

ale to zo mna nerobí ešte horšieho človeka. peniaze sú len príjemný doplnok:)

Maoam

M25, ale ze si n a prachy, som si na fore vsimla ;-), teda v niektorych prispevkoch sa to dalo 'vycitit' :D, ale nic v zlom. Ty si to aspon priznas, cize je to uplne v poho.