Otazka pre vsetkych : Rebricek hodnot

Príspevok v téme: Otazka pre vsetkych : Rebricek hodnot
anonymcislo1

Zdravim.

Minule som o tom len tak rozmyslala a napadlo ma, ze by som sa mohla spytat aj vas 1 otazku : Aky je vas rebricek hodnot ? prosim oznacte 5 najdolezitejsich hodnot(najvacsia ma cislo 1, dalsia cislo 2 a pod.) napiste aj SEX + AGE prosim :)

moj rebricek :
1.Viera-Boh
2.Život
3.Láska
4.Zdravie
5.Rodina
a som zena + 17r.

je to len tak, pre moju zvedavost(nic ine v tom nehladajte)

Maoam

M25 to si ale sikovna, ja som mala byv. kolegynu, taka mlada 20r. baba, ta presne vedela co komu kedy povedat ale realita bola uplne ina ;-)), ale bola vzdy oblubena a s nikym nemala konflikt, pritom si pocas celeho casu zabezpecovala pre seba to naj ;-)) a pekne vyuzivala, ale to je uz ine kafe.
Ale nik sa na nu nikdy nemohol hnevat, lebo nic nebolo dokazatelne :DDD ked nic nevravela a robila to velmi sofistikovane a diplomaticky.
Klobuk dole, neviem kde sa to naucila.

M 25

a ešte niečo, to že mám rada peniaze, nehovorím nahlas, nikto to o mne nevie.. ale peniaze sú dobrý doplnok do života :D
takže všetci ma majú radi, lebo som faajn :D

M 25

áno, možno som, ale nesťažujem sa :D

si povedala, že je to len pre tvoju info a odrazu to chceš všetko komentovať? a je to predsa každého osobná vec, aký je jeho rebríček :D
ja napríklad nekomentujem ten tvoj, tak potom ?! :) a keby som začala, veru, nebolo by to pekné ..

keby som nemala lásku? deti? tak poprosím tvojho Boha ....
ha!
deti nechcem a láska mi teraz tiež nechýba :D

anonymcislo1

2 Ovecka : hod mi sem zdroj ze krestanskeho Boha odmieta cez 90% vedeckej komunity, a za svoju vieru sa hanbit nemusim :) skor by sa mali hanbit ti hrdi ateisti( ktori veria v osud, hviezdy, vestice a pod. ) ked sa ruhaju Bohu nadavkami typu: do B..a, Je.is som sa zlakol a pod. (ale akehokolvek Boha popieraju) :)

2 M25 : ty si materialistka ! :D - ber to ako vtip, to ze peniaze su pre teba na 1. mieste je len tvoja vec a nikto ti do toho nemoze kecat :)

2 flegma : dobra pozn. k Ovecke :D

2 anjelik : logicky ? super odovodnenie ;) a urcite poznas : Keby bolo keby boli by sme v nebi ...

2 milli11: dobra pozn. ohladom muzov :)

2 xxy: zivot pre to, lebo by si ho mal kazdy clovek vazit, a uvedomovat, ze zivot je dar

2 M25 - este k tvojmu vyroku : nemas peniaze - nemas nic ! vtip roka... priklad : mas miliardy, auta a pod. ale nemas muza kt. by ta lubil len pre to aka si, alebo si predstav ze by si nemohla mat deti, alebo ja neviem, co , proste... uplny drist na kapustny list ( moj nazor)

--------------------------------------

anonymcislo1

2 Ovecka : hod mi sem zdroj ze krestanskeho Boha odmieta cez 90% vedeckej komunity, a za svoju vieru sa hanbit nemusim :) skor by sa mali hanbit ti hrdi ateisti( ktori veria v osud, hviezdy, vestice a pod. ) ked sa ruhaju Bohu nadavkami typu: do B..a, Je.is som sa zlakol a pod. (ale akehokolvek Boha popieraju) :)

2 M25 : ty si materialistka ! :D - ber to ako vtip, to ze peniaze su pre teba na 1. mieste je len tvoja vec a nikto ti do toho nemoze kecat :)

2 flegma : dobra pozn. k Ovecke :D

2 anjelik : logicky ? super odovodnenie ;) a urcite poznas : Keby bolo keby boli by sme v nebi ...

2 milli11: dobra pozn. ohladom muzov :)

2 xxy: zivot pre to, lebo by si ho mal kazdy clovek vazit, a uvedomovat, ze zivot je dar

2 M25 - este k tvojmu vyroku : nemas peniaze - nemas nic ! vtip roka... priklad : mas miliardy, auta a pod. ale nemas muza kt. by ta lubil len pre to aka si, alebo si predstav ze by si nemohla mat deti, alebo ja neviem, co , proste... uplny drist na kapustny list ( moj nazor)

--------------------------------------