Četujete s inými aj keď máte partnera?

Príspevok v téme: Četujete s inými aj keď máte partnera?
nechatujuca

Zaujimalo by ma ci chatujete (cetujete) s inymi chlapmi/babami, aj ked mate partnera. Vie o tom? Vadi mu to? Nebojite sa, ze sa na vasu internetovu znamost namocete a pokazi to vas vztah?

Preco sa pytam.. Mam partnera uz 7 rokov, mame sa stale radi. Ale minule som mala slabu chvilku a napisala som jednemu velmi sympatickemu chalanovi, ktory ma nepozna ale ja jeho hej, s tym, ze si s nim budem potajomky pisat. Ked vsak odpisal, vypla som rychlo pocitac a mojmu partnerovi som sa hanbila pozriet do oci.. Pripadala som si, akoby som ho podviedla.. Viem, ze je to prehnana reakcia (a po dvoch hodinkach s nim som na to zabudla - lebo povodne som sa mu chcela priznat), preto by ma zaujimalo, ako vnimate chatovanie s inymi vy?

jahodka123

Akože a čoho si sa bála? Pokiaľ si si s ním normálne písala a nejak nelaškovala, prípadne nedohadovala stretko, tak nemáš prečo stresovať. Aj ja takto komunikujem s hocikým a priateľovi to nevadí a nemá ani prečo. Mám jeho plnú dôveru a on moju tiež. Nerob z komára somára. Zadaný ľudia nemajú zakázané spoznávať druhých ľudí...To človek aby ani do roboty (školy) nechodil, nevytiahol ani patu z domu...

esselte

SEXICEK, je mi ľúto tvojej priateľky. Nejaká šikovná?!Tak potom pre teba tvoja priateľka nič neznamená a o láske nehovoriac. Je to tancovanie na veľmi tenkom ľade, raz sa môže ten ľad zlomiť... a zostaneš nakoniec sám.

zuzi74

uz len to, ze ten chalan je pre teba velmi sympaticky by sa nemuselo casom dobre skoncit pre tvoj terajsi vztah...

Lussy86

Samozrejme...ale v rámci slušnosti... debaty o tom ako sa máš, čo robíš, aký si mal(a) víkend alebo vzájomné vypočutie, poradenie si... na tom predsa nič nie je...

PaSi

V predoslom vztahu som robila to iste, a nielen s jednym, a samozrejme tajne. Moj partner mal od idealneho muza daleko, vztah bol mizerny /ked sa na to s odstupom casu pozeram/. No pri sucasnom priatelovi nemam ziadnu potrebu vypisovat si s cudzimi muzmi. Skus sa teda zamysliet, ci si vo Vasom vztahu spokojna :o)

sexicek

ano chatujem a vadi jej to ale co uz, ja som asi na tom zavysly
ano, aj sa trosku bojim, ze chytim nejaku sikovnu, co ma zbali ale najlepsie na tom je to zoznamovanie

Magnum699

Pravdaže si píšem aj s inými a viem že aj on... dokonca mi aj sám povie o čom si píšu a tak isto aj jemu.A Ak ten chlap príde s nejakým návrhom na stretnutie a pod. tak vtedy sa len ospravelním že mám priateľa a nebolo by to vhodné a je to :) nemá mu to prečo vadiť :)

Nela41

Jasné sem tam si napíšem s kamarátmi ako sa majú, ale tým to končí. Flirtovanie cez net je strašné hranie s ohňom, ľahko sa ti môže stať že nájdeš s niekym veľa spoločných tém a aj pri priateľovi budeš myslieť na to, čo ti napísal a môže to skutočne prerásť do horších vecí. Ja už dávno ani účet na pokeci nemám a som spokojná :)

spark

zdravím, pozor na to, v mojom manželstve sa to presne začalo vypisovaním typu: ako sa ti vodí, čo počasie, bolí ma hlava, prerástlo to virtuálnej nevery, ktorá je istým predchodcom tej nevery naostro. A tá veru prišla.Manžel si naďalej píše s tými buchtami, inak ich neviem nazvať, zaujímavé -doteraz sa mu páčili štíhle-teraz čím viac kíl, tým lepšie. Hnus. Ale raz to všetko oľutuje, to poníženie, ked som na to prišla. Lenže teraz musím čušať a tváriť sa že je všetko OK. Raz ho to dobehne