Yasminelle

luciiik

AHOJTE..uzivam yasminelle us tyzden...ale us druhy den som sa v noci zobudila a mi bolo zle.Je to normalne? Mam pockat,prejde to???diks

chiiiii

babu uzivam yasminelle uz cca 3-4 mesiace trosku viac mi zacalo chutit ale nepriberam ani nic,,,
vyrazkz ani najmenej to je absurdne,,,

chudnutg sa z nej chudne urcite,,ja som si svoje odchudla uz pri yadine preto mam teraz uz pri yasminelle take mensie chutkz lebo si moje telo na to zvyko:):):

drzim palce

ewcucu6

jee...dakujem teda...vies len som si cela byt ista a ked to mas z vlastnej skusenosti tak super...este raz dakujem pekne moc :)

deedee

Ahoj ewcucu6. Určite ťa ochráni dostatočne. Je velmi dobre znašanliva a spolahlivá. Toto neni z lekarskeho názoru, ale z vlastných skúseností.

mafi

akurat som čitala ,ze po tejto antikoncepcii sa poribera a robia sa vyrazky...a pritom mi powedal doktor ze sa z nej chudne!!!

deedee

Ak beriete antikoncepciu od prvého dňa menzes, ste chranené od prvého dňa. Ja beriem až na piaty deň (lebo som ju mávala velmi dlho). Ak sa berie na piaty den, treba mať ešte týžden chránený styk (kondom). Ak niekto začne prvým dňom, bude asi ešte špinenie,ale to sa v nasledujucom cykle upraví. Neplatí to len pri Yasminelle, ale pri každej antikoncepcii. S týmito tabletkami som spokojna, nezadržiavaju vodu a preto by sa z nich nemalo priberať. Ja som dokonca schudla dve kila. Doktorka ma ale upozornila, že by som talbetky mala brať na večer, pred spaním, že mi z nich bude možno zle. Ale neni mi z nich zle. Su super, zatial a žiadny bočný učinok nepozorujem. Na antikoncepciu alkohol nevplýva, len pri fajčení hrozí väčšie riziko rakoviny. Ale to pri každej HAK, nie len pri tejto. Paralen neovplyvnuje a tak isto žiadne ovocie a iné potraviny. Ovplyvnuju ich antibiotika. Doporučujem mať chranený styk počas užívania antibiotík a ešte týžden po ich doužívaní. Ďalšie odpovede na vaše otázky ohladom HAK (hormonálna antikoncepcia) nájdete na www.antikoncepcia.sk