Yasminelle

strong girl

zabudla som dodat ze som po nej vôbec nepribrala ani ma neboleli prsia a nic podobne.ale sto žien sto tiel takze je otazne ci aj vam sadne tak dobre ako mne

strong girl

caute baby ja beriem Yasminelle uz nejaký ten rok a som s nou veľmi spokojna. Ked som ju zacala brat nemala som ziadne vedlajsie ucinky, moje telo ju prialo skvele co som sa aj ja cudovala.jediny problem ktory pozorujem v poslednej dobe je moja nechut na sex ale to samozrejme nemusi byt spôsobené antikoncepciou.takze z mojej strany ju odporúcam, len tá cena by sa mohla znizit (posledne balenie som kupovala cca pred tyzdnom za 1442 Sk na tri mesiace co je dost)

zuzmora

ja ju tiež beriem,pleť nič,vlasy nič,kilá nič-stále som na tom rovnako a beriem ju skoro rok...až mám niekedy pocit,že sa žiadnymi hormónami nedávkujem...

babuska

Baby, ja beriem Yasminelle uz rok a mozem vam zarucit, ze som nepribrala ani kilo navyse, dokonca som schudla! Zatial co som brala Regulon, z neho som pribrala 10 kg za 3 mesiace!
Je to dost drahe, ale ak vam zalezi na postave, tak je to fajn!

alexandricka

ahojte chcem sa spytat...berem antikoncepciu yasminelle a ked beriem antibiotika alebo mam hnacku kolko sa mam chranit s kondomom??pokym ich nedoberiem alebo este aj potom??

slniecko1

ahojte.
tak prave koncim prvy blister HAK yasminelle. moje skusenosti zatial-skoro ziadne vedlajsie ucinky, az na 10dnovu menstruaciu ale to je zevraj normalne..nastastie som zatial nepribrala ale ani vyrazky mi nezmizli tak uvidim co dalej.
raduska tato antikoncepcia sa ma zacat uzivat v prvy den menstruacie a potom kazdy den v rovnakom case. vsetky dolezite informacie mas v pribalovom letaku

lini

ahojte......chcela by som sa spytat aka je antikoncepcia Yasminelle??nepribera sa od nej???ja som ju zacala brat v den menzesu(ako mi povedal moj gynekolog)ale zobrala som si prvu a menzes mi skoncil???nieje to divne???teraz mam este cca nejakych 17 tabliet dufam ze menzes dostanem!a vsade pisu ze obsahuje malo hormonov som s touto antikoncepciu chranena??a co v pripade ked si zoberem paralen kolko sa mam chranit???dakujem za odpoved:):)

jaja

presne to si myslím, že ženy (a bohužial veľakrát aj leká) ignorujú nežiadúce účinky a nepripisujú to hak, ale to je nebezpečné!

ucitelka

vela zien, ktore maju vazne problemy z HAK, ignorovalo taketo pociatocne priznaky. precitaj si pribalovy letak, urcite je tam upozornenie, ze v pripade prejavu neziaducich ucinkov preruste podavanie alebo kontaktujte lekara. urcite je namieste poradit sa s gynekologom. mala si robene krvne vysetrenia? zastavam nazor neignorovat to.