Urazil vas uz vas partner/partnerka?

Joo

DzanaFX
nooooo tomu ver ,ze v ramci srandy to nie je ... to by som musela vediet v prvom rade ja kedy to je "poriadna" urazka a nie sranda .... nemyslis?

pan d.

Ja som raz povedal svojej zene, ze nech ju po.ebe pes, tak ma nasrala. Momentalne to uz vyzera tak, ze by ma aj prijala spat, lebo mi dovoluje veci, ktore mi predtym nedovolila. Ale k comu by to viedlo, zase len dalsie zvady a pod., tak radsej si budem zit sam.

pan d.

Moja buduca svagrina nevie povedat r a tak sa hanbi, ze cely den nic nepovie, brat nema chybu, ale tiez mu vyhovuje radsej mlcanie, aj cely den. Mne uz ta nova zienka mojho brata pripada tak, ze jej po nasom je.e z toho rackovania. Ano, ludia sa davaju dokopy, ale aky galimatijas z toho vznika...

beskyd

sa davate dokopy s hocikym len aby ste nevyzerali ze ste divni tak sa necudujte ze vam kadejaky primitivny kus masa nadava. je to len vasa vizitka. co ste chceli to mate.

pan d.

Mna moja zena urazila najviac tym, ze sa o mna vobec nestarala a srala na mna od sameho zaciatku, chcela len decko a to ma. Ja som jej posluzil len ako spermobanka. Este aj teraz sa naseriem, ked si na to spomeniem. Mne vsak povedala jedna suseda, ze oni su vsetci jebnuti, ze si z toho nemam nic robit.