Elektronická cigareta - poradiť

Príspevok v téme: Elektronická cigareta - poradiť
blablab66

Dobrý deň . Prosím vás dá sa elektronická cigareta kúpiť aj v obchode , v nejakej trafike alebo tak nejak ? či len na internete sa dá objednať ? Nemyslím tie čínske za 3 eura ale ani tie za 60 euro. Nechcem nejaké extra ale stačí taký normál tak za 15 euro. Alebo potom neviete poradiť nejakú stránku na kvalitnú nie moc predraženú e-cigaretu ? ďakujem za odpoveď.

Aeron

Zdravim. Nuz nazory su rozne a nieje e-cigareta ako e-cigareta.
Zavisi od toho co chce clovek ci DL (direct - lung (priamo do pluc)) alebo MTL (Mouth to lung (Usta - Pluca (slukovanie ako pri cigarete))).
Potom je to uz len o vybere. Ja osobne mam Kombinaciu Drag2 (Mod) + Zeus (atomizer) na DL a Tesla WYE + Dwarv Klon na MTL. O obe sa treba starat. Z casu na cas vymenit vatu (cca kazde 2 tyzdne) a Spiralku (raz za 2-3 mesiace). Vata moze byt aj dlhsie ale ja radsej vymenim skor nez citim spaleninu.
Co sa prichuti tyka Doporucujem Haisenberga (chladivy menthol) alebo Baba Yaga (pernik).
Kazdopadne dokopy aj jedno aj druhe stalo priblizne 70 eur a nemam problem.
V pripade ale ze sa vam nechce motat atomizer tak pouzijete zhavice teda uz hotove. Je to ale drahsie.

Obchody doporucujem ci vaprio.sk alebo vapeklub.sk. Popripade na FB skupiny kde vam vzdy niekto ochotny poradi. Vaprio ma aj pobocky v KE a v BA kde som si isty ze vam bez problemov poradia aj ukazu co a ako s ktorym modom a atomizerom.

PeterLG

Firma Vaprio.sk má na Slovensku 4 obchody, ktoré su úplne plné elektronických cigariet a náplní. Čo je skutočne dobré je, že v každej predajni majú odborných predajcov čo Vám všetko porebné vysvetlia. Pridávam aj link na ich e-shop a zoznam predajní.www.vaprio.sk

Gabi7777

Dobré ráno, chcem poprosiť niekoho o radu. Od soboty fajčím už len e.cigaretu. ale mám tlak v hrudi a niekedy sa nemôžem nadýchnuť na plné pľúca. Kúpila som si nikotín 6 mg myslím v naplni. Neviem či je to moc lebo pani ktorá to predáva vôbec nevie nič o výrobku. Prosím poraďte mi čo to môže byť tým nikotínom alebo niečím iným. Vrátiť sa k normálnym cigaretám nechcem. Ďakujem

dymič

pre mimku09
A včom je problém ? Výdrž atomizéra 3mesiace pri pravidelnom fajčení je dobrá.
Navštív www.e-smokes.eu tam majú dobrý výber ...alebo kdekolvek, daj do vyhladavača atomizer eroll hlava a najde ti toho dosť. Ja fajčím eCab, tam ide tá istá hlava atomizéra....

mimka09

Prosim o radu...mam e roll,bola som s nou velmi spokojna, predtym som mala mild...nebola zla,ale stratila som ju a chcela som nejaku drahsiu aj krajsiu... e roll je fakt dizajnovo ina trieda,aj perfektne fungovala 4 mesiace,potom sa mi zacal vracat liquid do ust,tak som vymenila zhavic,co bol original v krabicke..isla v poriadku cca 3 mesiace a potom zase liqiud do ust..potom som si kupila zhavic v raji cigariet a po par dnoch sa zase liquid vracal,neviem, co mam robit,uz mam treti a stale ten isty problem po par dnoch..uz som z toho nervozna,lebo samozrejme som zase zacala viac fajcit normalne cigarety..co som uz skoro rok bola tak 1-3 za den..dakujem za radu

laco750

@Youngirl
Ja osobne by som nekupil ecigu v lidli atd, žiadna podpora poradenstvo atď. Už som raz písal, že maso kupujem u mesiara, preto by som sa skôr poobzeral po špecializovaních predajniach v okolí, pripadne rovnako špecializované internetové obchody ....