V 22 bez vzťahu...

Príspevok v téme: V 22 bez vzťahu...
kvetinka25

ahojte... našla som toto fórum tak ma napadlo že sa tu aspoň vyrozprávam :) mám 22 rokov zachvilu 23, o rok končím vysoku, myslím že som inteligentná a aj pekná, ale doteraz som nemala normálny vzťah... mala som jeden, ale bolo to o ničom, skôr som nadobudla pocit sklamania.... sex som ešte nemala a začínam mať z toho už mindráky, že budem nejaká divná keď k tomu dôjde až neskôr napr. v 23 alebo tak... nebudem už stará koza na prvý sex? čo si o mne bude myslieť?? a celkovo ma trápi, že nemôžem nájsť muža, ktorý by mi bol tou spriaznenou dušou, chcem spoznať lásku a všetko to okolo toho... nechodím na diskotéky tak nemám veľa šancí spoznať nových ľudí a v škole je chalanov minimum... ste na tom niektorá podobne? :/

Tungsten

beskyd, napriek tomu všetci do poslednej chvíle veria, že sa zmestia do tých zvyšných 10 % :D inak ja neviem, či je v mojom prípade technicky možné ísť "pod svoje predstavy", keďže takmer žiadne nemám... iba rámcovo. ak použijem príklad so šatami - potrebujem si kúpiť šaty, a je mi jasné, že nemá cenu, aby som si v duchu nejaké vybájila a potom ich hľadala - nikdy by som také nenašla. takže idem do obchodu a je mi celkom jedno, či si kúpim dlhé alebo krátke, čierne alebo biele (aj keď napríklad viem, že krikľavo ružové rozhodne nie). majú plno šiat, o ktorých by som mohla povedať, že sú pekné, ale nemá cenu ich ani skúšať, lebo vidím, že by mi nesedeli strihovo, alebo nemajú moju veľkosť, alebo sú z nekvalitnej látky, alebo sú na mňa príliš extravagantné. až po čase natrafím na také, ktoré mi padnú a cítim sa v nich dobre. ak ich nenájdem, radšej nepôjdem na ples, ako by som tam mala ísť v nejakých, v ktorých by som vyzerala alebo sa cítila ako idiot.
tak ako poznám dosť fajn chalanov, sú milí, ale rovnako by ma napadlo obesiť sa ako chodiť s niektorým z nich :) a tak radšej počkám, kým sa nezjaví nejaký, pri ktorom by som si povedala, that's it!
inak príklad so šatami je v mojom prípade o to výstižnejší, že chodenie po obchodoch ma absolútne nebaví :D

milli11

Larra, som na tom podobne. Horko-tazko sa mi podari vzbudit zaujem a ked uz pojdem na to rande, mnohi chcu hned sex. :((( A ked ho samozrejme nedam, uz sa neozvu.

Alebo iny pripad. Paci sa mi nejaki muz. Ine o nom hovoria, ze sa im vobec nepaci, ze je divny a pod. Mne sa vsak paci zrazu sa zda, ze sympatie su obojstranne. Ale akonahle tie zeny vidia, ze on ma o niekoho, teda o mna zaujem, hned ho aj ony zacnu zvadzat a doliezaju za nim. Toto ma teda dost stve. ):((( Zenski pokrytci!

A este ma stvu chlapi, ktori mi vravia, ze sa nechcu viazat, ze su zvyknuti na svoju slobodu a po rozchode sa o par mesiacov hned ozenia s prvou, ktoru stretnu a potom su este aj pod papucou, ako pocujem od inych.

Larrra

Tungsten a kvetinka25

ja mam tiez 22 a som na tom podobne, tiez som nemala ziadny vztah, asi to je moja chyba, lebo nechodim casto do spolocnosti a ked, tak bud maju zaujem len o jednu noc,s takymi sa ani nebavim, alebo ak aj maju zaujem mozno o nieco viac, tak ho nemam ja, ved nechcem chlapa, co bude dokonaly, ved ani ja nie som, len asi som naivna, ked cakam skutocnu lasku

kvetinka25

okej beriem, prečítala som si tvoj posledný komentár až teraz, je možné že sme sa zle pochopili takže nič v zlom, ani z toho čo som písala ja ok? :) každý má svoj názor, máš pravdu ....

kvetinka25

Kyara, prosím ťa neoslovuj ma tak familiarne, nie sme kamarátky tak si to nechaj pre niekoho iného :)zcestná si tu asi tak ty, ja ti nedávam rozumy, len sa od teba nenechám urážať nech máš rokov koľko chceš... možno som pre teba soplanda, ale zažila som v živote toho dosť (aj keď nie vo vzťahoch)... a o mojej povahe nemáš ani šajnu... z toho čo tu píšem si ťažko môžeš urobiť predstavu o mne, presne ako Tungsten písala... a inak , nie si náhodou muž, ktorého som sa dotkla tým čo píšem? tu je všetko možné ;) ak nie, tak nič, ži si krásny život s tým svojim mužom na úrovni, možno v skutočnosti nie si taká ako si zapôsobila tu , maj sa..

Kyara

Baby je to vaša vec :) ja som len vyjadrila svoj názor aký môže mať nejaké percento , a môže vás tak i niekto vnímať a to je možno to je dôvod tých "problémov" ako jasné z písania len ťažko môžem niečo vedieť tak isto ako vy o mne , ale ako som to čítala spolu s ďalšími tak sme sa o tom bavili a všetci sme sa zhodli , že ak by si tak vystupovala ako si písala tak sme sa tomu ani nečudovali, že si bez chlapa , ale ber to bez urážky .. len niekedy slová inak vyznejú ako majú byť pochopené to sa proste stáva ...

kvetinka25

Tungsten - súhlaísm presne s tým čo si písala Kyare... nepíšem si to na čelo, len si to uvedomujem, to neznamená že v kontakte s niekým dávam každému pocítiť že to tak je... predsa len tu je anonymné fórum, tak si poviem na rovinu čo sa mi ráči, viem že nikoho neurážam, a nikto ma nepozná, len sa chcem o tom vykecať, možno keby som sa bavila s vami osobne niektoré veci by som ani nevyslovila ... a o tom je vlastne tá inteligencia,a to o čom sa tu celý čas bavíme a čo niektorým ľuďom chýba a potom robia úsudky tak ako poniektorí tu ;) s tými snami aj mne sa často sníva že som tehotná, alebo už idem rodiť :D

Kyara

ojojoj zlatinko ja mám muža na úrovni , ale to ja nemám potrebu rozoberať vieš ? a keď už tým mozgom hýbeš tak správnym smerom mojko , pretože ak z tohto textu usudzuješ , že sa vláčis s hocijakým tak to je trošku zcestné , no nič predsa len 22 ročná soplanda mi tu nebude dávať rozumy vieš mojko je milión dievčat čo majú 22 a normálne vzťahy , ja nehovorím že máš ísť s kadekým ale zase mať takýto nazor , takéto ženy sú nešťastnice ver mi a prajem ti len krásny život a možno aj manželstvo len si to nepokaz svojou povahou , pretože muži sú už raz taký a moc nemusia keď ich niekto presviedča o svojej inteligencií adios mio

Sheena21

Nechce sa mi citat vsetky prispevky, lebo je ich naozaj vela, tak ak sa budem opakovat prepac.
No to, ze mas skoro 23 a si panna sa tak casto nevidi, ale poviem ti, ze ten pravy, ktory pride v tom najnecakanejsom case bude nesmierne rad, ze ta ma prave on, a ze mu mas co darovat.
Ja mam 21 a co by som za to dala, aby som bola este raz pannou!
Ano, si ina, si vzacna! Vela stastia do zivota :)

beskyd

keby ludia nemali tu schopnost ist pod svoje predstavy o partnerovi, 90% ludi by bolo bez partnera dozivotne. budte radi ze viete klamat sami seba aj partnera a preto si vacsina z vas skor ci neskor niekoho najde.