Zablokovany facebook

Príspevok v téme: Zablokovany facebook
Facebook

Z nicoho nic sa mi zablokoval facebook. Nie je napisane kto to urobil, nic. Neda sa vobec prihlasit ani cez tie moznosti. Nie som ziadna zavislacka, ale mala mi tam prist jedna velmi dolezita sprava a ja...som v koncoch. Potrebujem Vasu pomoc...Chodili mi staznosti a blokovali mi ziadosti o priatelstvo najprv na 7,14 a potom az 3x na 30 dni, aj ked ja som nikomu neznamemu ziadne ziadosti neposielala. Ja som uplne beznadejna, je so mnou koniec. Ak tu spravu to zajtra nenajdem, v resp. neprecitam, bude velmi zle, poradte mi co mam robit. Blokli to heckeri, facebookaci, niekto cudzi? Alebo co...Uz sa mi to raz stalo, ked mi niekto zablokoval fb, lebo sa dotieral na moj fb a nevedel heslo, tak to tolkokrat zle spravil, ze mu (tomu dotycneho, poznam ho, uz som "odhalila som ho" som ho odhalila) , , , , , , , zablokovalo. Ale to sa rychlo napravilo. Poradte mi prosim, ja neviem co mam robit a vsetko zlyhava. Cela tato technika je na hovno, neviem na co to vobec vymysleli, ked robia k*k*tiny... Dakujem Vam za kazdu odpoved.

Dzurik

Ne ide mi fb ne mošem sa prihlasit to čo ukasuje mi še nespravni heslo ale jasom ne smenil heslo toto iste mam čo som mal asi mam blokovani a hcem abiste mi blokovali naspet lebk jasom nič ne robil a viste mi blokovali to čo robite še ot ničoho nic mi blokovate fb
Moj fb je ivcu durik

Leon1234

Zdravim vie mi niekto povedať prečo mi ustavične FB blokuje prihlásenie ?? Spravím si účet ...potom vyžiada číslo ak ho napíšem príde mi že mám nahrať fotku na overenie a že do 24 hodín rozhodnú a vždy mi zablokujú ...a ja neviem prečo ...dočítal som sa že to robí FB aj keď si nedáte svoje meno tak som dal a aj tak kde sa mám obrátiť ?? Ďakujem za radu

polky

Nazdar,chcem sa spytat ci mi moze niekto pomoct..znicoho nic mi fb zablokoval spravy pise tam nieco o spame ale voobec neviem onicom co by som spravil zakazane alebo nieco take nestalo sa to niekomu uz pls? dik

milli11

lost,

neviem, ci ten alobal pomaha, ale mozno najdes nieco aj na stranke dolezite. Aj ked, v poslednom case je to tam akoby zahltene trolmi. Akoby naschval davali plno nezmyselnych prispevkov, odputavaju pozornost diskutujucich (v poslednom case je to zahltene veganmi-fanatikmi). Cize treba hladat a niekedy dokonca viac najdes vo fore pod clankom ako v samotnom clanku.

Ja viem, ze sme monitorovani, ale pst, mozno este nevedia, ze my to vieme. Pripadne dobry trik je tiez pisat ako de..l, ked to malokto dokaze pochopit a samotny robot to ma problem identifikovat a prelozit do cudzieho jazyka ani nehovorim.

lost

milli11, myslis ze uz nemonitoruju? :D
hadaj preco vypisujem tak vela veci :D
ABY MALI VELA PRACE CITAT TO :D
tisic takych ako ja a musia zamestnat 5 tisic co to budu analyzovat :P :D
hovori sa tomu DDOS utok, alebo zahltenie pamata/kapacity :)

inac vazne, podla mna na to maju robotov, existuje nieco ako Google Spider, tj. to je uzivatel na beznych (phpBB tusim) forach a ten cachuje, tj, on vlastne sleduje co sa tam pise, nie KTO, ale ide mu hlavne o to CO, tj, aby to velmi rychlo vedel nahodit do google vysledkov, napr, napisem "cerveny strom zozral kamion" a skus tuto vetu vygooglit :P predpokladam ze v case, kedy si toto precitas, to tam uz bude :)

mno, a ked toto vie taky amatersky program.. tak neni problem aby zbieral viac dat, napr aj keby som mal vzdy inu IP a ine meno atd, velmi lahko by ma identifikoval podla slova "docastne" :D kde som stale robil chyby atd.. cize podla stylu pisania.. predpokladam ze to neni technicky narocne..

a v istych slovnych spojeniach, vetach a za istych predpokladov to mozno upozorni "personal" a ti potom zhodnotia co s tym..

nieco take, co ma facebook, udajne ked sa dospely muz skamarati s nedospelou zenou bez toho aby mali spolocnych priatelov, tak je to "podozrive" a machruju, ze takto prekazili jeden "utok" a stavim sa, ze ludia to zozeru a budu im tlieskat ze "odpocuvajte nas" :D "vramci bezpecnosti" :D

kazdopadne to nic nemeni na fakte, ze to nic nepomoze, lebo ten kto naozaj chce, ten si svoju cestu najde, ci uz pedofil alebo nejaky terorista.. a nepomoze absolutne nic, ani cip, ani 5 straznikov na 1 obyvatela.. lebo ten komu preskoci, tak mu preskoci nech sa deje hocico :D

kazdopadne, myslim ze pracuju na veciach, co precita myslienky dopredu a vypocita co sa clovek snazi urobit v nasledujicich sekundach :D

ale zaujimalo by ma, ci to prebije alobal okolo hlavy a ci je to EMP-odolne.. :D

a zas som presiel az prilis offtopic :D