Biele zuby

jok

Firma Opalescence je znama v USA uz cez 40rokov. Aj pasta je ucinna. Da sa s pastou opalescence uz o 2 stupne! Je dolezite vediet kocky, ze kazdy z nas je iny a blond maju sklovinu zltu a ciene bielu. Podla pigmentu vlasou sa da uz dopredu povedat aku farbu mozes dosiahnut. Treba sa poradit so zubarom.

katarina

ahojte nechcem nikomu vnucovat nazor ,ze len jedna metoda a to ta ,ktoru robim ja je dobra ,ale biele zubky sa daju dosiahnut aj metodou Beyond Whitening, je to neskodna a ucinna metoda,viac info a foto na www.biele.3i.sk

andreaska

Neviem či ste už počuli o náplastiach, ktoré za sedem dní tak vybielia zuby, že nepotrebujete žiadneho zubára. Sama to používam raz za polroka si dám sedem dní náplaste na 15 minút a zuby mám totálne biele. Ak by ste si to chceli vyskúšať zavolajte 0911238061. Celá sranda stojí 1350 a stojí to fakt za to.

dankamaj

Používa niekto liek Ursofalk?Mám ho brať,ale mám z neho hrozné hnačky,má niekto podobné problémy s týmto liekom?

bielezuby

Neviem či ste už počuli o náplastiach, ktoré za sedem dní tak vybielia zuby, že nepotrebujete žiadneho zubára. Sama to používam raz za polroka si dám sedem dní náplaste a zuby mám totálne biele. Ak by ste si to chceli vyskúšať zavolajte 0911238061. Celá sranda stojí 1350 a stojí to fakt za to.

jancaba

Jednoznacne rapidwhite je to bomba a nema to peroxidy!!! skutocne funguje odporucam vsetkym!!! Problem je ze sa to nepredava na slovensku ale mozno to nejdete niekde na webe predavat ;)

petra434534

No ja som chcela vyskusat nejaku tu bieliacu sadu ale moj zubar mi to nedoporucil ze iba ak tak mam pouzivat bez peroxidu... neviete kde taku najdem???