Biele zuby

Maria1248

Hocikto sa ma pyta, či mam vybielene zuby, ale nemam. Umyvam si ich v zub. paste signal white dosť dlho hlavne večer, potom dam na kefku trosku pasty a tu dam do sody bikarbony a tym umyvam zuby. Nedavam jej veľa, aby som si dasna nedorobila. A potom nakoniec si dam ustnu vodu. Ale vzdy vecer, ked si umyjem zuby, už do rana nič nejem ani nepijem,ak tak len čistu vodu. Skusala som aj kyselinu citronovu, ale zdalo sa mi, že riadne mi znicila dasna, tak to uz neskusam..

Elena1108

Ak ti mozem poradit, tak navstiv najprv dentalnu hygienicku, ta ti pekne zbavi zubky kamena, vysvetli ti, ako sa mas o ne starat a potom to staci dodrziavat. Ja to uz mam za sebou a som velmi spokojna, zuby mam teraz naozaj pekne a o poznanie bielsie. Bielenie je take neprirodzene (aspon podla mna), no dentalna hygiena je pre teba to prave.

ninnna

caja, prečítaj si celý blog a budeš múdrejšia. No nič, opísala som si všetky vaše návrhy, a teraz idem ku mojej zubárke, uvidím čo povie na všetky tie moje otázky. :D

Tusan

Bieliace pasiky Crest Advanced Seal - o 20 EUR lacnejsie ako v internetovych obchodoch a roznych inych strankach. NAJNIZSIA CENA NA INTERNETE !!!

Tusan@azet.sk

alebo

-odkaz odstránený-

mydlo

ja som si dala v amerike pred rokom vybielit zuby procedurou Beyond whitening a myslim ze uz to je aj u nas aj ked drahsie, a bola som vrcholne spokojna, trikrat po 15 minut a zo zazltnuteho usmevu som mala krasny ziarivy, vsetci si to vsimlia na fotkach to bolo velmi poznat, stalo to 250 dolarov a dali mi ktomu aj taku striekacku na domace bielenie na 8 pouziti v cene, je pravda ze teraz po roku ich uz nemam take ziarive, ale pijem vela kofoly a kavy a geneticky mam nabeh na zlte zuby a hlavne este som nepouzila tu striekacku..ale rozhodne odporucam ludom, ktori maju komplexy zo zltych zubov, ja sa teraz usmievam od ucha k uchu kazdy den bez strachu, ze sa niekto zhrozi z mojho usmevu:)..neviem ci je to zdrave, lebo obcas pocas tej procedury ma tak bolestivo pichlo v zube ako ked pijete nieco studene a 24 hodin potom som mala fakt citlive zuby, ale potom to preslo a odvety ziadny problem a stryko ktory tam zije uz 25 rokov mi tvrdi ze on to tiez absolvoval a odvtedy si to pravidelne udrziava tou striekackou ako viac menej vsetci ostatni americania a zuby ma v perfektnom stave..rozhodne ten efekt stoji za to, lebo behom hodiny obrovska zmena, sa to zda ze to je nic, biele zuby, ale uvidite potom ten rozdiel, ako vam to prida na celkove atraktivite.

Elizabethpo

Zubnú pastu Pearl Drops kupite za 2 € v kauflande aspon u nas ju maju tam. a teraz k nej je este pasta na posilnenie skloviny a spolu stoja 4€ :)