Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

misha

Ahojte, dievčatá, neviete mi niektorá povedať, či je v Pezinku aj nejaký internista, kardiológ? V pondelok nastupujem na príjem, ale zistilo sa, že mám niečo so srdcom, nepracuje mi tak ako má, tiež mám zlý krvný obraz. V piatok idem na int. vyšetrenie, na EKG a podľa toho sa rozhodne, či ma pustia na liečenie kvôli PPP, alebo ma budú hospitalizovať tu. Mám veľmi nízky tlak, nepravidelne mi bije srdce a tep mám do 40. Otázka teda znie, či by mi tam dokazáli pomôcť, keby sa nedajbože niečo prihodilo. Tento môj problém sme zistili len nedávno. Ďakujem.

romana

Ahoj evcca!
Dnes je 17. deň čo nevraciam. Vieš, že to už prestávam počítať? Dnes som toho trochu viac pojedla keď som vstala a mám z toho výčítky... Ešte že som to stopla. Už sa bojím do toho znova spadnúť. Ten strach je silnejší ako chuť do jedla. Ešte sa mi to nikdy nepodarilo tak dlho vydržať. Postupne začínam mať iné myšlienky, ale bojím sa stále. Hlavne obdobia pred menzesom... vtedy mám väčšie návaly hladu a tiež som akási objedmnejšia.
Ale mám dobrú správu!!!!!!
Dnes mám poslednú nočnú. Vo štrvtok a v piatok nepracujeme. Ani netušíš aká som rada. Už som premýšľala ako voľné dni využijem, ale akosi ma nič nenapadá. Neva. Budem robkať na čo mi práve príde chuť. To mám najradšej.

evcca

ahojte, ten odkaz od * ma pobavil, inak ostatnym pekny den, som unavena z prace, idem spat. jaja, asi ano, nema cenu riesit, uzivam si to, co je. drzte sa:-)

jaja

ahojte babulky :)citam,ze sa vam celkom fayn dari...super :)))evcca,viex co ti poradim ohladom kolegu?NERIES,jednoducho to nechaj volne plynut a rob co citis,neries to :))))aj ja sa mam celkom fayn,unava uz trochu pominula,problemy sa trochu poriesili a nastal novy den :)drzte sa aj nadalej papa

evcca

ono to asi vychadza z nas oboch, bude to suvisiet s nasimi predchadzajucimi vztahmi, obaja sme mali dost velku smolu. ja som si to vcera uzila, tesim sa na zajtra, mame spolocnu sluzbu.
romci,ty sa drz a pevne nervy v noci, si sikula, zvladnes to.

romana

Ahoj evcca
Som rada že bolo super.
Tie pocity vychádzajú z teba, alebo skôr z neho? Myslím či máš dojem, že je on nerozhodný?
Ak to ide z teba, tak nešpekuluj. Nechaj to tak. Aj ja mám tendenciu všetko zvažovať a rozoberať do najmenších detajlov za a proti. Niekedy je to skôr na škodu. Je lepšie užívať si prítomnosť daného okamihu nech to dopadne ako chce... Dúfam že mi rozumieš.
Ja mám tento týždeň nočnú. Hrôza. Ale nejako to hádam vydržím. Ale už od rána cítim aká som nepokojná. To z tej nočnej. Keď idem na prvú vždy je to tak, potom to už ide. Tak mi drž palce, nech to aj dnes zvládnem.

evcca

ahojte, prave som prisla domov, na koncerte bolo super:-)
len mam pri "kolegovi" obcas take zmiesane pocity, ze by aj ano a potom, ze asi nie. no, tak fakt neviem, ale aspon sme nejako zacali. obaja sme stroskotanci vo vztahoch.