Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

jaja

vcera som sa s priatelom rozpravala po dlhsej dobe opat o anorexii...stale sa citim taka zranitelna ked o tom hovorim,on je jediny mladsi clovek z realu,ktori vie o tom co mi bolo...aj ked nie vsetko.myslite,ze o tom treba hovorit,alebo netreba?neviem co mam robit...niekedy mam take pocity,ze keby sa to cele dalo vratit,tak by som tak velmi netrpela...viem,ze je to zbytocne takto uvazovat,lebo sa to neda...asi nie som fakt normalna

romana

evicka, držím palce. Ozvi sa potom. Aj tak nechápem, prečo ťa tak zbytočne stresuje. Tak buď poviem všetko, alebo nič. To mám "najradšej" takého reči, typu zajtra sa porozprávame.
Ja som isto pribrala. Ráno pozriem na brucho a neni ploché ani ráno. Mám pocit akoby som mala v sebe kilo vzduchu alebo čo? Musím sa priznať, že aj jem viac. Miesto jedného chleba ráno si dám dva.... Akosi mi jeden nestačí. Je to síce celozrnný ražný /krájaný, taký ťažký v kocke, tie krajce nie sú až také veľké/. Mala by som sa trochu obmedzovať asi.
V robote je 30 stupňov na dielni. Včera som nespoznala, večer v sprche svoje nohy. Opuchnuté... Dnes to vyzerá, že bude ešte teplejšie. Ach....

evcca

dnes mi neurolog len povedal, ze mam nejake nespecificke zmeny na mozgu, zajtra sa vraj porozpravame, no "fajn" pocit, asi sa do zajtra scvoknem od strachu.

forev.

lenik: je to dobra motivacia:)no, ja mam 177cm a hmotnost mojho tela aj s tymi vsetkymi informaciami, ktore zbieram, kade chodim, je 60kil. :)

romanka: dakujem, verim tvojmu siestemu zmyslu:)