Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

ladyinred

cry: mám pre Teba jednu malú radu, keď si vtedy hovorila, že nevieš koľko ryže si máš nabrať aby to bolo tak akurát, tento problém som mala aj ja a vyriešila som ho tak že som si začala kupovať tú ryžu v sáčkoch, predvarenú, jeden sáčok má 100-120 g a po uvarení je to akurát porcia pre jedného človeka, ani málo, ani veľa...takže ja to robím tak a pomohlo mi to...skús to aj Ty:-)
Sú to tie krabičky s nápisom parabioled rise a v každom sú tie štyri sáčky, takže máš 4 porcie...

vrr

Alti :) Vies ako dlho som nebola na tejto stranke? Ani ja sama neviem, urcite rok dva, alebo kedy sme si naposledy nieco napisali. Myslela som na teba poslednu dobu, a reku ze sa sem pozriem, ci tu este si a rozdavas rady, asi ma pritiahla tvoja energia, pretoze si sa tu, ako citam v poslednych par odkazoch, asi tiez len teraz po dlhej dobe nahlasila. Posles mi online jahodky? Heh, kedysi si mi pisala ze mozeme zajst na kavu, alebo mi tam len nechas knihu a ja si po nu zajdem, vtedy mi neslo do hlavy preco na kavu a nie napr nejaky koktail, pivo ci vseobecne alko :D teraz lubim kavu, dobru kavu. Vidis to? :)

[zruseny22]

ladyinred, myslím to vážne a je to aj dobre vidno, každý mi to hovorí:-( Tak mám strašné výčitky z jedla:-( Tak veľmi mi je smutno:-(

melisa, skúšku mám v útorok. Inak sa snažím, ale.... veď vieš... nie je to ľahké.

ladyinred

Ahoj Cry, Ty že máš 53.5 kg? Preboha, ja som Ti hádala max. takých 43-44 kg! Naozaj si strašne tenká, úprimne...

[zruseny22]

Ajoj, Alti, áno, som to ja, Miška. Rada ťa tu vidím, skutočne. Úplne sa to tu zmenilo. Milión nových tém, noví ľudia. Však?

Alti

Tak toto je caro Internetu - trochu sklerozy a zase nevieme, kto je kto. Palinnna, Tvoje riadky vyznievaju prijemne, optimisticky. SUPER. Presne tak to ma byt - tu ma byt smajlik, hi, hi

Alti

Ahoj Cry, pozname sa? Si ta Misha, co myslim? Ale vlastne je to jedno. Chcela som Ti povedat,ze nie vzdy to, co velmi chceme aj HNED dokazeme. Ale ked to chces, tak cas sa stava Tvojim spojencom. raz sa Tvoje plany stanu skutocnostou. Skus si zamestnat hlavinu a neryp sa v svojich pripadnych neuspechoch - vies, vsetko je relativne a radsej sa tes z malickosti, ktore denne urcite najdes v sebe, okolo seba.
Jeej, ano, si to Ty, ved ajoj...

[zruseny22]

Ajoj, Alti, veľmi rada ťa tu vidím. Ako čítam, tak nie som jediná, ktorá zabudla heslo:-) Už nebudem pod menom misha. Dievčatá, ja som pribrala počas liečby 10kíl, teraz mám 53,5kg! Ale čo ma najviac hnevá- PPP stále:-( Od pondelka som veľmi odhodlaná, snažím sa jesť pravidelne, ale musím priznať, že mi to jedenie nejde. A tak veľmi chcem:-(

Palinnna

:) strašne sa Evi, s tebou teším, ako Alti napísala "Tvoj maly drobcek je dokazom, ze bojovat s PPP sa da a hlavne ma to obrovsky zmysel" :)

Pozdravujem aj Alti :)