Aké môžem mať následky

Príspevok v téme: Aké môžem mať následky
j19

Prosím Vás ,kto ste mali zlomeninu stehennej kosti,čo môžem očakávať,stále bolesti? krívanie?Skrátenú nohu?Osteoporozu?Rotáciu nohy?Už to je mesiac.A lekár nenavrhuje ani rehabilitáice.Keď som sa ho spýtal na rehab.,tváril sa ,že netreba rehabilitovať.Že stačí ,keď sa naučím chodiť.Myslím si,že by som mal mať rehabilitácie.Za aký čas od operácie by som mal rehabilitovať?Zatiaľ chodím na nemeckých barliach.Noha stále bolí a je veľmi slabá.

Ma3

Môj 10 ročný syn mal zlomenu stehennú kosť, operácia, rehabilitácia. Je to už pol roka. Bedra ma teraz nejak zo šikma, stále kríva. Neviete poradiť? Mal niekto niečo také? ďakujem

oluj

Dobrý deň, mám trieštivú zlomeninu stehennej kosti v hornej časti pod klbom. Voperovali mi 50 cm tyč + 4 šroby (dva smerom do klubu) dva smerom dole. Chcem sa spýtať na dlžku liečenia. A dlžku rehabilitácie. A na možné následky. A tiež, či bude nutné treba neskôr tu tyčku a šroby vybrať.
Navyše som "vlastnikom" koxaktrozy, 3. stupeň preto by som chcel vedieť ďalšie moje výhliadky. Ďakujem.

Jefitto

mohlo sa to zlomiť kvoli nedostatku minerálov- vápnika, fosforu, a podobne. Skús si dať vziať krv na tieto minerály a vitamíny

j19

Ja mám zlomeninu v strede stehennej kosti,operácia -zavedenie titanovej tyčky v stehennej kosti.Tiež nerozumiem,ako sa mi mohla zlomiť najsilnejšia kosť v tele po výskoku a dopade na nohu.Myslím,že nemám v priadku kosti,veď takéto zlomeniny sa dejú pri silných nárazoch,autonehodách.Na aké vyšetrnie by som mal ísť,prečo sa to tak lahko mohlo zlomiť?

Jefitto

Takéto zlomeniny nie sú až také časté. Viem len, že keď ti pukne bedrový klb a musia ti ho vymeniť, tak si polroka poležiš. Ľudia niekedy z toho dostavali zapal pluc a umierali. To ale nebude tvoj prípad, takže nou stress