Som zufala, stratilo sa mi moje zlato..

leskokoč

neverte, no je to tak. kocúri sa vracajú, po strasne dlhej dobre, lebo uz su raz taky. chudacik maly...: ( vyzeral ako tesne po smrti bol len srsť a kosti... myslím, že ma asi tak kilo... už sa dáva dohromady, drzte mu palce..:/:P

Blondula

moj beha aj po dvore a dokonca aj s mackou sa zahra,ale nehuci jak kujon a neznackuje :D to bolo o nervy,aj vonku so psom vsetko precikavali :D raz moj kocur,potom druhy a zaklincoval to pes :D a takto furt dokola....

M 25

presne, najlepšie vykastrovať a je po probléme :) Blondula, ja tiež môjho izbového mám "bez gulie" :D tak je pekne domka.. aj ked posledné dni trávi na balkone sledovaním iných mačiek, ako si užívajú :DD

Blondula

tak jasne,ze stat sa moze vsetko ! :D ved zijeme v divnom svete :P ale jedneho kocurika som mala oblubeneho a tiez sa nevratil :-( ... teraz mam uz len "izboveho" a tomu som dala odrezat gulky,tak sa kruti len okolo mna :DDD

dazdovka666

Baby, je to mozne, niekto mi uz spominal, ze sa mu kocur vratil po roku! To je uz extrem, ale nejaky ten mesiac problem nerobi... Ked kocur zaciti macky v ruji, amen tma. Tak sa teda tesim, ze sa vratil, a sup s nim na odgulenie :)

nathalia09

leskoskoč-tak sa teším,že máš doma svoje milé zvieratko-vidíš všetko je ako má byť-je to skvelé.:)

M 25

ako som písala nižšie, nám tiež zdrhlo veľa mačiek, ale žiadna sa nevrátila...
príde mi to čudné a nepochopitelné a hlavne, po takej dlhej dobe?!
veru veru, Blondula, niečo/niekto sa nám stratí, napíšeme sem a zrazu hla! na druhý den to máme doma! :)))

Blondula

M 25 ....idem si zalozit temu a zajtra mi pridu vsetky stratene macicky :DDD pes sa vratit moze,ale macka po 3 mesiacoch asi tazko :-(