Upratovanie domacnosti

Príspevok v téme: Upratovanie domacnosti
gumka

kamarat mi dohodil upratovanie domacnosti - lokalita Ba. 4krat do mesiaca prist, poupratovat, povysavat, prach utriet, umyt podlahu, vyzehlit - toto za 30 eur za mesiac. Pride mi to strasne malicko. Keby tam nebolo to zehlenie, tak no... Kamarat mi vravi, ze take su ceny v Bratislave. Nechce sa mi to verit, mate skusenosti?

Maoam

anamarie, s tym suhlasim, moja byvala sefka ma 3i byt (mensi), zije sama, nema muza ani deti a upratovacka jej chodila 2 x tyzdenne upratovat vratane schodov, ked mala sluzbu :D

mozno su niektori ludia pohodlnejsi, alebo si to mozu financne dovolit a povedia si, ze ten cas, ktory by stravili upratovanim, venuju napr. wellnessu alebo spia :D

anamarie

Maoam - ja to chapem, ale nie v pripade malickeho bytu. Sefka si nechala upratovat 800 stvorakovy dom... A okna sa neumyvaju kazdy tyzden, nie?

Maoam

Lost, teraz mam taky mix nieco medzi city a sport :D,ale uz sa pomaly rozpadava a bol aj 2x v oprave, tak musim poriesit nieco :-), tak cenovo vramci normy :D

ty to mas najmä na sport, tipujem podla opisu

Maoam

anamarie: napriklad taky lekar, ktory je od rana do vecera v sluzbe, aj vikendy, sviatky, ked je konecne doma, fakt nema chut ani cas stravit tych par volnych chvil umyvanim okien, alebo ti, co maju vlastne firmy, tak su casto vkuse prec...

Lost: naco? no predsa na normalne jazdenie po meste, nie? :-)mensie nakupy a tak

0vecka

2 lost to bola v BA na hradzi .... mam cestak ...

2 Maoam ja sa v tom az tak nevyznam kupoval som tu ....

www.radon-bikes.de

myslim ze za padika to ftedy doviezli na SK

aky bike vlastne potrebujes a naco? mne islo ftedy len o rychlost...

anamarie

Neviem, naco niekto potrebuje inych, aby mu poupratovali 3 izbovy byt, ale budis.

30 eur za mesiac je riadna zdieracina... Nebyvam na Slovensku, ale dam priklad - mojej byvalej sefke chodili upratovat dve zeny raz tyzdenne za hodinovu mzdu v prepocte 8 eur. Tyzdenne robili 3 hodiny, takze kazda si mesacne odniesla po 96 eur. Len cisto upratovanie, zehlenie nie.

Ano, 30 eur je priserne malo.

lost

napriklad ja mam kellys, ale je to podla mna onicom, resp u nas predrazene (plati sa za znacku ak ovzdy), i ked vyzera super :) (ked to dokaze za mna balit baby :D )