Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

evcca

mrska, ked si pevna zena da obtiahnute tricko a vsade jej vsetko vylieza a vykukuje,tak to nie je otazka sebavedomia, ale skor otazka nevkusu. si proste zena, ktorej zalezi na tom, ako vyzera a nikdy sa nevies dogabat oblecenim, lebo pouzivas mozog a prave tym sa lisis od ostatnych a to je tvoja vyhoda.

mrska

ahojte....maoam ty to vies spravne pomenovat,je to naozaj tak...Dnes bude zas jeden bolavy den,uz druhu noc mam bolesti v chrbte a pri vazeni som si povedala ries chrbat nie vahu,aj ked uz ani tam nie je co riesit...ja sa ani tak neporovnavam s casakmi,ale zo zenami co behaju po vonku..ale je to aj o tej genetike...aj moja dcera ma po mne sirsie boky a stehna...ale musim sa naucit neporovnavat..
irise aj ja si myslim ze mas taazku skolu,hlavne sa naucit nikoho neotravit :-)
klimta o tom obleceni ani nehovorim,ked vidim aj ja ze si ide v pohode plnsia zena v sukni a otiahnute triko tak jej zavidim to sebavedomie...a ja som si dala suknu a skoro som sa zrutila:-)
dnes idem na magneticku rezonanciu tak si pocestujem sanitkou...ale idem az poobede..ale ani nejdemnic varit,na obed si dam salat a udenu makrelu tu mam moc rada..

tak krasny den a dakujem za podporu vazim si to...ahojte a piste....

Maoam

Irise - ja to tiez nesledujem, len som reagovala na to, co napisala Mrska, ze sa vzdy treba pozerat na to s rozumom a vidiet pozadie toho celeho, nielen tie fotky a mat z toho depky.
No keby zacali tie zeny hovorit pravdu, tak v interview by odzneli hlasky ako: grciam kazdy den 3x, beham ako sialena, vazim sa 5x do dna :DDDD, no to by tej dotycnej na slave moc nepridalo :D.
Ono to vidno aj na pripadoch, ked sa prevalilo, ze nejaka celebrita obcas slukala drogy alebo dlhodobi alkoholici a pod., proste KONIEC.
A oni z toho ziju, su vkuse na ociach spolocnosti a kolegov, vladne tam bestialna konkurencia.

Bezni ludia mozu byt radi, ze tomuto nemusia podliehat.

Porovnavat sa s hereckami, modelkami a promi nema vyznam, lebo nik nevie, co sa deje medzi ich 4 stenami doma. Az na par vynimiek maju vsetci velke problemy.

Irise - tak farmaciu osobne povazujem za VELMI tazky odbor a nielen ja, takze klobuk dolu, fakt, uprimne vazne.

irise

klimta, jaaaj, tak chapem :) co,medicky sa pri uceni natlacaju jedlom? :D :) a veru,maj je krasny mesiac, lasky cas :))) naozaj mam uz 2. tyzden dobru naladu, co sa dosst cudujem..

maoam, haha dik :D ale ta farmacia nieje az tak tazka zas..no jedine moje stastie je ze ma to aspon bavi.... inak vsetko co pises,je pravda o tych "slavnych" ludoch,no ja ich nesledujem,necitam ,nepozeram telku.. vazne ma netrapi ake diety a blbosti robia so sebou, botox a vyhladzovanie ma vyslovene irituje,takze tak... mozno tu vidno,ze u mna PPP nieje o vyzore... alebo nie LEN o vyzore.

klimta.

ahoj irise :)
takto takto :D keby sa každý obliekal úmerne postave,ani by som to nespomenula :D
zase nemyslím ženy,kt. kde tu niečo trčí..vravím o extrémoch, kt.najmä medzi medikmi resp. medičkami naberajú na obrátkach..častokrát prekročená,alebo takmer dosiahnutá 90-100 kg hranica + obtiahnuté tričko z priesvitného materiálu nie je naideálnejšia kombinácia :)

mám sa fajn :)..ďakujem :)..v škole som mala pár úspechov,tak sa z nich teším :D....chodím do školy pešo a naskytuje sa mi nádherný pohľad na rozkvitnuté čerešne..milujem to :)
a je máááááj..lásky čas haha :D
počasie tu dosť kolíše..už pár dní je zamračené a zima tak dúfam,že sa to zmení :)

Maoam

pre Irise: moja, tebe by malo narast sebavedomie uz len preto, ze zvladas farmaciu....kks, vazne :D

hlavu hore, vystri hrud a odhrn si vlasy!

Maoam

Mrska - pohni trocha rozumom moja, si vezmi, ze by tie slavne herecky, modelky, moderatorky v interview alebo proste 'len tak' priznali, ze maju PPP, depresie, ci psychoticke stavy atd. Jednak by najskor skoncila ich kariera (ktora ich zivi), pretoze kedze su Promi, zname, znamenalo by to SKANDAL.
Dalej, cela ta sfera, showbiznis, modeling, vsade sa to TUTLA a drviva väcsina tych zien proste klame, rsp. nehovori pravdu, nie vzdy preto, ze su vychcane atd., ale casto v ramci sebaobrany ci kvoli nutnosti udrzat si job. Dalej su zavisle od obdivu a teda 'musia' vyzerat dobre, hoci starneme vsetci, teda aj ony a je to boj s prirodou a boj s casom a tak nasleduju upravy, botox, vyhladzovanie vrasok atd atd atd.

Ty vidis obrazok (jednak zretusovany, dobre nasvieteny) a ok, beriem, je vela mladuckych bab, ktore este nemusia retusovat, ale ..... tie baby sa roky normalne nenajedia. Geneticky je velmi male percento ludi na tomto svete, najmä u zien, ktore maju prirodzene chudu postavu, neviem presne cislo, ale urcite nie viac ako 5%. Myslim prirodzene CHUDE.

Prirodzene stihlych tiez nie je az tak vela. To cislo je vyssie, nejakych 15%, ale to vidis najskor na tom, ze napr. ochoreju, sedia polroka na riti a pribrali mozno pol kila, rsp. troska zmlandraveli inak nic. To je genetika, väcsinou mali tie baby to stastie, ze mali stihleho otca az do staroby a zvali si vela z jeho genov.

No ale drviva väcsina zien skusa dokola nejake diety, tie, co nemaju PPP, vkuse dietuju od Manhattan-diety cez L.A.-dietu skrz Monaco-dietu :DDDD az po Atkinsonovou, Dukanovu, mne uz ani tie nazvy nepridu na um, co tu uz vsetko na fore bolo za posledne tyzdne :D.
a dose*u si tym akurat tak metabolizmus a ked su 'starsie',rozumej vekovo zrelsie, tak po 30tke, 35 a viac, tak zacinaju masivne problemy a po 40-ke konecna.
Lenze pravda je aj taka, ze ony by strasne rady jedli mastne, sladke, klobasy, nevedia sa dozrat toho, ale zaroven chcu mat velkost XS.
To sa neda.
To je energeticky nemozne proste.

A hrozne vela ludi ventiluje skrz jedlo a poruchy jedenia uplne ine problemy, od stresov, cez frustracie, smutok, zial, po tazke rany z minulosti, ktore su dodnes otvorene.

Ale spät k tomu, ja som ti tiez na mail pisala, ze vyzeras maximalne na 30. No ja mam 33 rokov, kebyze ta stretnem na ulici, tak si poviem, ze mas 30, viac nie.
Okrem toho mas velmi peknu tvar Mrska a krasne vlasy a uzasny typ postavy - atleticky.

co viac chces? Muz ta miluje aj po 20 rokoch :D, to je dnes fakt vzacnost, je to dobry c hlap, mas dve zdrave deti, ZI a UZIVAJ a v praci - neber si to tak osobne, stres je fakt vsade, sa pozri v akom stave je EU......no na juhu by si nechcela zit, tam je skoro 30% n ezamestnanost, zvlast u mladsej generacie, pod ktoru aj ty este spadas.

irise

Klimta,ahoj :)
mne osobne nevadia tie zeny s nadvahou.. vzdy si pomyslim,ze snad su stastne a nebojuju s nejakym chronickym prejedanim... nech uz maju na sebe co chcu..tebe sa ako dari inac?

irise

Aahoj Mrska,
viem o com hovoris,... ani ja nemam sebavedomie ani nahodou..najradsej sa skryvam za dlhymi vlasmi, vtedy mam pocit ze ma nevidia.. a dokonca priatel mi denne hovori ze som pekna,pochvali mi vlasy,stehna,brusko. .ale ajtak sa mi niekedy zda ze to je len preto aby som mala dobru naladu :D jaj hlupa som.. pritom nema dovod mi klamat.

Tak vcera ste mali zabavu,fajn :) super ze si sa zabavila, je to uplne o inom,ked clovek nerozmysla nad jedlom a nad pribratim stale... potom sa vie usmiat a smiat a bavit sa :) ja tiez,vcera sme boli trosku vonku,dokonca som si dala trosku pizze (no bola som poobede behat,takze potom bez vycitiek), a nejake to pivo.. :)
dnes som po ranajkach,kave...idem trochu upratat potom s rodicmi na obed,tak dufam z to zvladnem!

klimta.

mrska- ty si krásna žena,..nemáš prečo nemať sebavedomie ;)
neviem,odkiaľ si nabrala 38 rokov...nepridávaš si tak trošku náhodou??haha ..ak by som v tvojom veku vyzerala takto..pffff...žiadny problém..žiadne žiadne obmedzovanie sa..vyzeráš naozaj skvelo ;)

dosť si všímam okolité ženy a poviem vám..ja by som zase chcela mať sebavedomie tých..hmm..ako to pekne nazvať..plnších slečien :D..ako keby sem prichádzal americký trend,že čím je žena tučnejšia alebo ako vraví moja mamča "vypasenejšia" tým obtiahnutejšie veci nosí..hrôza,hnus :D..trhá o oči,ale proti gustu...z nich by sme si mali brať príklad :D