Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

mrska

ahojte...
tak felia...to nemyslíš vážne...tu nie je dôvod na strach..preboha musíš sa na to tešiť,ved nemusíš zvaliť všetko, z každého si dáš trochu....ty si to musíš užívať je to výnimočný deň...zabavíš sa nasmeješ,a bude ti fajn uvidíš...ale nemaluj už teraz čerta na stenu....fakt to nemá zmysel...ukludni sa ten život nestojí za to aby si ani stužkovú neprežila v pohode...ani nevieš kolko ta čaká ešte v živote starostí,ved toto je nic...ja viem že máš obavy ale až také....užívaj si prípravu...
nikol možeš sa pridať,tak napíš niečo o sebe....ale nie adresu..:)))
ja sa mám celkom ok....tak píšte ....

nikol89

Ahojte baby,chcem sa spytat,ci sa k vam mozem pridat,mam problem s jedenim a chcela by som sa o tom s niekym rozpravat

Felia

Ahojte.

Tak ja sa nemám moc dobre preto som aj trochu stíchla. Ešte len druhý den v škole a ja som stále v strese a v napätí a proste v živote som nemala problém so spánkom a od nedele večera som skoro nespala furt na niečo myslím na samé somariny a proste..a hlavne...Na tu stužkovú idem ale som z nej úplne mimo. Organizáciu programu mám na starosti ja (ako inak) ale v tom nie je problém také veci mám rada ale, proste ked som videla aké sú možnosti menu ja, ja som sa skoro rozplakala. Normálne som musela odísť s výhovorkou že musím íst na wc lebo ja som to nevedela rozdýchať. Čo tam preboha budem robiť s jedlom? 5 chodov? Ja ...ja som absolútne v riti. Už dnes som nejedla obed a nebudem ani večeru lebo mám žalúdok úplne zovretý a mám pocit že sa každú chvíľu povraciam. Lebo ja sa tak strašne bojím že tam budem musieť jesť lebo každý tam bude jesť ale ja.. normálne to neviem predýchať. Aj keď to máme až v októbri ale ja neviem čo budem dovtedy robiť. Keď si to predstavím ja..ja neviem. Asi si potom vystrelím mozog z hlavy alebo čo. (toto vystrelenie nemyslím vážne) Normálne si už predstavujem ako sa tam každý bude napchávať a mne bude najskôr zle z toho pohľadu na nich a potom budem musieť ja jesť aspoň niečo aby som sa tam len neprehrabovala v taniery a bude mi este viac zle a ..no ja to neprežijem. :( Čo mám robiť? :( Ja som hotová z toho.

Dnes idem vyberať šaty. Videla som také ktoré sa mi zapáčili tak mama ma ťahá že ich kúpime. Ach. Keď tak nad tým všetkým myslím...tak mi je ešte horšie. A zas revem omg >:( dnes sa už tretí krát maľujem lebo furt sa rozrevem a potom vyzerám ako este väčší debil než som.

S jedlom to je hrozné. Od včerajška som úplne zas ako keby na začiatku. Celé tie dva mesiace čo som sa snažila a mi to celkom išlo sa teraz úplne zničili. Kvôli tomu čo som hore písala. Som z toho úplne vydesená. Ja neviem čo budem robiť. Ja len dúfam, že toto všetko je len teraz z toho "šoku" zo školy a z toho ze uz končím a že je to taká zmena v režime a že o pár dní sa vrátim zas tam kde som bola cez prázdniny a začnem zas trochu kráčať dopredu s jedlom tak ako som to robila celé prázdniny. Ja sa strašne bojím. Ani si neviete predstaviť ako :(

mrska

ahojte ako sa vodí...dalo by sa povedať že tu už trpím samomluvou...no čo už...dnes hrozný deň leje ja som celá dolámaná no desné....s jedlom to je celkom ok len mi stále nejako zle trávi,ale mám pocit že to je všetko aj o psychike,lebo v robote jem v strese a stále som aj doma v jednom kole....tak čakám na tie vyšetrenia čo mi povie lekár k tomu...
no tak napíšte niečo aj málo...ahojky..

mrska

ahojte...
outu tak ja ju robím tiež tak,vydlabem a dám plnku...ale mne to jedlo moc nehovorila ja moc nemám rada cuketu ale naši si pochutili...
inak ako sa máte ...mne sa nechcelo do práce po tom fajnom víkende...baby ja stále nosím štekle a dnes som si dala balerínky ved ja som si skoro dva krát rozbila hubu...fakt tak mi raz vykrútilo nohu,že som nadávala že som si to vôbec dala na nohy...inak som v pohode s jedlom ide to tak baby držte sa a snažte sa aj ja sa moc snažím....pekný deň...

outu

ahojte. mrska ako robís tu cuketu? :) ja vzdy vydlabem vnutro a urobim si nejaku plnku a sup do pece. :) daj nejaky novy napad. :)

mrska

ahojte..
tak som rada že ste sa ozvali aj ked nie moc pozitívne..
antiana tak držím palce aby operácia dopadla dobre a mala si čo najmnej bolestí..
ewca ahojky,som rada že si sa ozvala...no aj ja som si myslela ked som bol chvíľu bez vracania a hnačiek že som už za vodou,a to nebudeme asi nikdy..ale hlavné je že si dokázala vydržať aspon týžden čo je tiež fajn,takto vieš že to ide,dá sa to, a tie intervaly by si mohla postupne predlžovať..držím moc palce...
ja som ok,dnes idem variť na obed zapekanú cuketu tak sa na to teším a dúfam že to bude dobré...a hlavne bude to chutiť našim....
tak sa majte fajn a píšte...

Ewca

Ahojte baby.Dlho som tu nebola,ale citam vas.Stale do roboty,z roboty...Antiana,drzim palce,az ti to dobre dopadne a si fit.Mrska,to ovocie z vlastnej zahrady je naj.Aj ja sa snazim jest jablka,slivky,hrusky...Co sa mna tyka,vsetko po starom.Bola som nahepena,nieco cez tyzden som nezvracala,nejak som bola zahltena pracou a menej som jedla.Tak mi ani neslo zvracat.Kdezto vcera som to napatie nevedela uz vydrzat.Opat potvrdzujem ze je sakra tazke prestat s tym.Baby,bola som tak nervozna,tak napata...az ked som vyvratila obed,prislo upokojenie.Nebudem klamat.Chyba mi to.Asi je to zvyk alebo zavislost? Proste mi to chybalo.Vecer som mala kusok chleba s natierkou a zas to slo von.Neviem,co bude dalej,ako to bude.Pretoze som si myslela,ze ked nevraciam tyzden,uz netrpum PPP.Ze uz bude vsetko fajn.Ale neni...asi neni...A fakt je velmi,velmi tazke vyhrabat sa z toho.Nic to.Ideme dalej...Drzte sa baby a piste dalej.Vase uspechy,aj neuspechy...

antiana

ahojte všetky baby, držte mi prosím palce lebo v stredu idem na tú operáciu, dnes som bola na komplet predoperačnom internom vyšetrení, brali mi aj 6 skúmaviek krvi, no skoro som tam odkväcla, lebo mne býva z krvi zle...aj za to vyšetrenie si zapýtali 40 eur, nuž čo, za všetko sa dnes platí, čakám už len na to, kedy sa bude platiť za vzduch ktorý dýchame...aj to asi príde...:-)

mrska

ahojte...tak dievčatá ako sa máme?čo nepíšete dúfam len že je všetko v poriadku..ja som na tom celkom fajn,teraz mám voľno 4 dni tak sa ešte venujem domácnosti..včera sme si s deťmi navarili kuracie prsia so šampionmi a dnes budem robiť šošovicový prívarok,a ideme piecť aj mafiny...už nám dozrievajú na záhrade slivky tak som sa včera bola popásť,je to fajn len tak si ísť do záhrady a naoberať si ovocie...
tak napíšte...ahojky..