Ako sa prejavuje zapal vajecnikov

regina

ja som bola dnes u doktorky s tym, bo ma uz ale 4 dni boli hrozne brucho, ledva chodim, a to uz duplom nie vystreta, mam krce po cele dni, take ako mavam pred tym,jak mam dostat kramy, ale tie su len v noci, pricom tieto trvaju cely den, a hlavne ked kracam alebo idem v aute a staci trosku hrbolata cesta :( moze to byt tym? mne doktorka povedala ze to nevizera na slepak ani podobne, bola som na krvnom obraze, a aj moc mi brali. ale ze to vizera, ze to nic neni. a povedala ze musim mat dietu teraz. tak co s tym? mna to boli/picha v podbrusku najviac na pravo a pak v strede :( moze to byt zapalenymi vajecnikmi abo ako?

moma

Ale pozor, lebo pichanie v boku dole moze znamenat aj zapal slepeho creva. Zazila som to na vlastnej kozi.. doktor si myslel ze mam zapal vajecnikov a na druhy den som bola v nemocnici s akutnym zapalom slepaku... rozhodne treba ist lekarovi.

marcia

tak toto poznam dokonale a vidis nikto mi este nepovedal ze moze ist aj o zapal ked som si to vzdy aj myslela.Ale ked dojdem ku gynekologicke tak ta mi vzdy tvrdi ze som v poriadku.Inak to pichanie a pocit ze sa nemozem ani pohnut lebo ma to tak picha ze nedokazem nic je fakt otrasny?To naozaj tak sa prejavuje zapal vajecnikov?Ty kokso to mavam casto a inak mam problemy aj s klbami,zapal klbu a mam dojem ze to prechadza aj na ine casti uz.Ti nasi doktori su naozaj fantasticky,ktovie mozno zanedbanym zapalom vajecnikom som sa prepracovala az k tym mojim klbom

sisinka0

zapal vajecnikov sa prejavuje bolestou v podbrusku, uplne dole tak trosku do prava sa mi zda, no najlepsie je ist ku gynekologovy aby vylucil alebo potvrdil diagnozu, mala by si ist co najskôr, ta bolest je inac velmi neprijemna, akoby ta tam nieco pichalo ihlou, nieco take, nemozes sa ani postavit a pod.