Ako sa prejavuje zapal vajecnikov

secen

ahojte moja priatelka potrebuje poradit, ma strasne krce v bruchu a nevie sa skoro hybat.moze to byt nieco ako zapcha alebo kolika????? neviem si rady prosim pomozte mi dakujem

katarina

Ahoj mandarinka, dakujem ze si sa mi ozvala, este stale som ho nedostala chcela som si kupit aj test ale cez sviatky boli obchody zatorene, tak skusim zajtra.Ten vajecnik stale pobolieva.:)

mandarinka

katarinka, mozes byt tehotna, mat zapal vajecnikov,..cokolvek..

A ked vas boli vajecniky,pokojne moze ist aj o ovulaciu. Mna vzdy v polke cyklu boli raz jeden, raz druhy, raz v strede, a do tyzdna to prejde. Tiez som sa zlakla, ze co mam kazdy mesiac zapal?Ale nakoniec v pohode. Je to taka neprijemna bolest, aj pri chodzi, ked sa zohnem, zdvihnem nohu a tak. Takze sa sledujte, ci to nemate z toho:) mne to povedala lekarka.. Ale istota je gulomet, radsej ist k lekarke zbytocne, ako neskoro a povie vam ze ste neplodna, lebo mate zrasty koli zapalom..nieje to sranda..

katarina

Potrebujem poradit, uz mesiac mi meska menzes a boli ma pod bruchom ako keby som ho mala uz dostat a pobolieva ma aj vajecnik na lavej strane.Dakujem za radu

dusana

Prosim o radu mam krvavy vytok a silny a mam silne bolrsti pod brusku a pravej strany panvi .Robili mi magneticku rezonanciu lenze nic sa tam nenaslo tak preco co mam take prosim o radu dakujem

marcella

vika, presne to iste sa stava aj mne,ked idem rano na malu potrebu,bolest,ako keby ma tam dole pichali, a potom uz ok,ale s tym,ze chodim dost casto...vysetrenia urol. aj gynekolog.vysli negativne,tiez neviem,co dalej, to caste nutkanie ma nici...

dagmar

Ahojte.Prosim o radu.Mam bolest ,ale neviem ci su to presne vajecniky alebo mocove cesty.Mam pocit palenia a rezania v podbrusku na bokoch ,ale len obcas.Horucky a ine priznaky nemam,dakujem.

dusana

Podla mna nie lebo ginekologicke viserenie vislo zle prava noha a panva a pod bruskom vsetko ma boli ....a neskam strasne zleee a nemozem stupit na pravu strau