Dovolenka s priateľom

Príspevok v téme: Dovolenka s priateľom
Aprílka

ahojte, chcem vedieť Váš názor. Pred dvomi týždňami som rezervovala dovolenku na 7 dní už som aj zálohu zaplatila (zo svojho)a s priateľom sme sa pred včerom pohádali lebo prišiel domov ,,ožratý,, tak som mu povedala čo si myslím a on mi teraz povie, že on na žiadnu dovolenku nejde a že to mám zrušiť. Akože nechápem....samozrejme celú sumu zálohy mi nevrátia, ale to ma nehnevá, hnevá ma jeho postoj....Dovolenka by mala byť o necelé dva týždne...

Aprílka

Doubledog

Milý môj, ja priateľa v zlých chvíľach podržím, ale podľa teba je zlá chvíľa sa vo všedný deň opiť? len tak z dlhej chvíle? No nemyslím si...

Zlá chvíľa je to, keď sa nedajbože niekomu z rodiny niečo stane, keď niekto príde o prácu, ale nie len tak sa opiť...veď on sa opil tak nech zato trpí a nech si ,,užíva,, opicu :D

Teraz už len čakám keď sa kamarátovi tento týždeň narodí syn a priateľ zas príde pod parou :D ale to mu ospravedlním /bude mať dôvod/

Aprílka

No alkohol je pre ľudí, aby sa zabavili...ako sa hovorí sex je zábava chudobných, my čo nato máme pijeme! :D

ja neodcudzujem alkohol a ani priateľa, ale ja som mu len povedala, že takto strašne som ho ešte nevidela spitého...ja som si pri ňom zažila iné veci a vždy som sa natom smiala :D napr. chcelo sa mu zvracať a čo mal najbližšie? No predsa balkón...tak šup z balkóna...na naše šťastie len druhéé poschodie :D

doubledog

opuncia
asi ta to prekvapi, ale ano, ked sa moja zena ozere jak prasa, tak sa o nu s laskou staram. a povazujem to za uplne normalne.

lulu22

Ovecka, práveže mne sa to strašne páči ako ona ironicky odpinkáva a píše také veci fajné zo života a podáva to tak s humorom :D

Blondula, tak dnes dnes sa ukomentuj, zajtra sa zasmejem :D : )
a jasné,že ak má človek povinnosti, nesedí tu na zadku..to len my prácou povinní občas sem zatúlame :D

Blondula

lulu22 ... :D dneska som tu a zajtra zase nie :D mala som nejake vybavovacky a nebolo casu sem chodit :D
0vecka ... ja pisem zo zivota :D v mojom okoli a pritomnosti sa deju niekedy fakt ze "neuveritelne" veci :DD

Blondula

alkohol z duse nenavidim !!!! moj byvaly muz chodieval ozraly jak prasa casto a vzdy nieco stratil !!! telefony a doklady pravidelne !!! hrncek trpezlivosti pretiekol vtedy,ked raz dosiel po 2 dnoch v noci zase bez crngaca a bundy.ja som kricala aj zo strachu a aj z nervov a on sa odtackal do izby a so smiechom sa este stihol vystat do macacieho hajzla !!! kedze sa netrafil,musel postriekat aj stenu !!! jak sa niekto moze ozrat tak,ze ani nevie kde st,debil jeden !!!!! :D
doubledog .... ako "milujuca" manzelka som po nom upratala,lebo stanky po prezratom cloveku su horsie,nez ked mi kocur nieco oznackoval :DDD