Dovolenka s priateľom

Príspevok v téme: Dovolenka s priateľom
Aprílka

ahojte, chcem vedieť Váš názor. Pred dvomi týždňami som rezervovala dovolenku na 7 dní už som aj zálohu zaplatila (zo svojho)a s priateľom sme sa pred včerom pohádali lebo prišiel domov ,,ožratý,, tak som mu povedala čo si myslím a on mi teraz povie, že on na žiadnu dovolenku nejde a že to mám zrušiť. Akože nechápem....samozrejme celú sumu zálohy mi nevrátia, ale to ma nehnevá, hnevá ma jeho postoj....Dovolenka by mala byť o necelé dva týždne...

doubledog

a preco si myslis, ze mas pravo mu vynadat, ked dojde ozraty domov?

potom sa necuduj, ze si da radsej opravit auto, ved ktory muz by chcel priatelku, co ho buzeruje za blbosti

nathalia09

aprilka ved chod na dovolenku s nejakou svojou dobrou kamoškou,nech mladý pánko porozmýšla nad sebou.
Ty sa aspon dobre zabavíš,ved o chvilku je koniec leta,ani sa nenazdáme-možno by mu došlo,že je lepšie niekedy ustúpit.Určite si sa velmi tešila do Chorvátska,tak prečo by si to rušila,aj ked si sa určite tešila,že tam budeš zo svojou láskou.Ja na tvojom mieste by som šla.

lulu22

ďakujem, Aprilka, no to je super, to asi spia len v buse, keď tak, že? :D
hmm..to mám všetko dosť od ruky, aj keď som zo západu...
asi sa budem musieť na takéto niečo skúsiť skočiť spýtať do nejakej cestovky.

Aprílka

lulu22 o tom Chorvátsku mi hovorila mamina, že jej kolegovci tak chodia a že je to super ide sa to do Crikvenice...
Zájazdy robí Veolia je to Nitrianska dopravná spoločnosť, ale dá sa nastúpiť aj na zájazd v ZM alebo TO podľa dohody a ide sa v piatok v sobotu sa čvachtá a v nedeľu si už doma a výjde to na osobu 37 eur :)

Program máš vlastný, môžeš sa čvachtať, behať po meste...jednoducho čo len chceš :)

lulu22

Aprílka, prosím ťa, a to kde si zohnala taký zájazd, že na víkend do Chorvatska? na niečo také by som išla aj ja. Cez akú cestovku si išla? a koľko to výjde na osobu? ďakujem : )

Inak, moja sestra sa o dva týžde chystá do Paríža, takže jej ticho závidím : )

brazilcanka

fajn si to vymyslela s tym chorvatskom:) dobra alternativa za tie zrusene tatry. uzi si to a aj ten pariz potom. ja som v parizi bola iba so sestrou bez chlapov a bolo uzasne.

Aprílka

No ja som sa ho neraz pýtala či ide alebo nie, on povedal nie tak som to včera zrušila veď čo budem sama robiť v Tatrách...ja sama som neni moc na hory skôr to more...bola by možnosť ísť aj s kamarátkou ale viac asi s tým kamarátom :D
A včera som si našla zájazd do Chorvátska na víkend len tak vypadnúť, vyčvachtať sa a ísť domov a celkom sa mi to páči :) a dokonca som nato namotala aj maminu a segru, takže asi budeme mať pokoj na chvíľu od chlapov :)
A ešte som sa včera definitívne rozhodla pre Paríž veď prečo neísť, hádam sa viem o seba postarať aj sama a nech si mladý nemyslí, že ja bez neho neviem ísť nikam!! Aspoň mu tak vytrem kocúra :D

Blondula

napochybach....no ja som zbalila kufor a veru som sla sama na Mayorcu a bolo super ! mala som tolko casu na rozmyslanie a vratila som sa neuveritelne spokojna a stastna :D vsetci moji znami si mysleli,ze som bola na "erotickej" dovolenke :DDDD a ja som byvala sama vo velkom dome mojho kamarata,ktory den nato ako som prisla odisiel za priatelkou do Anglicka :D