Tehotenský test

Príspevok v téme: Tehotenský test
xio

ahojte, mávam stále problémy s menštruáciou, mešká mi aj týždne, no do nedávna som brala hak, teraz už neberiem, pred 2 týždnami sme boli naposledy spolu s priateľom, a po piatich dnoch som si spravila test, ktorý bol negat., no menzes ešte stále neprišiel.viete mi poradiť po koľkých dnoch sa môže robiť test?
chceme mať bábo, no momentálne to neprichádza do úvahy, nakoľko beriem lieky aj Ad.dakujem za rady

dd

mozes si ho urobit..ale neukaze Ti nic..resp.Ti vyjde negativny..nakolko tehotensky test, aby ukazal spravne, je dobre robit az v dobe, kedy uz zene meska menstruacia..

mojaeni

miška,to je rozne.Niektora zena moze mat priznaky aj po dvoch tyzdnoch, ina po piatich.
Ja osobne som teraz druhykrat tehotna, ale testa som si obila pre potvrdenie resp. vylucenie tehotenstva. V prvom pripade- teraz je to moja 3rocna dcerka, mi vysiel pozitivne hned na prvy krat,vtedy som mala namiesto menstr. slabe nepravidelne spinenie. Teraz som si robila test na 5.den po meskani menstruacie a vysiel negativne.Ale po par dnoch ma strasne boleli prsniky a par krat mi prislo zle a urobila som dalsi.ten uz bol pozitivny.A to som bola uz na konci 6.tyzdna.Takze ja som tie prve priznaky objavila az takto neskor.

miška

Ahojte, chcela by som sa vás spýtať a zároveň poprosiť o radu, kedy najskôr po styku môžem mať prvé príznaky tehotenstva?

nadovka

Ja si robím testy už týždeŇ. Všetky sú negatívne. Ale včera poobede som po 5 hod. išla test vyhodiť a bola tam jasná druhá čiarka. Lenže na teste je napísané že výsledok po 10 min. netreba brať do úvahy. Dnes ráno som si urobila ďalší a ten už bol negatívny. Neviem čo mám robiť, nevie niekto?

maaja

ahojte ja som brala anitikoncepciu ale nie moc podstivo.a v prvy den menstruac. sa nam stalo co sa stalo.uzila som escapele-tabletku po a mala som hned potom menstrua.asi 10 dni a silnu co mavat nezvyknem po 14 dnoch od styku som si urobila rapid test a vysiel mi jeden pasik silny a druhy len taky slabulinky nasznak..a neviem co si mam o tom mysliet..som v zahranici a neda sa mi ist ku gynek.poradte mi co si o tom myslite ak ste uz skusenejsie v tomto

Najčítanejšie články