Liecba pana Hudeca - biela pyramida

123khj

Zneužívanie zúfalstvá chorých ľudí, ožobračí aj žobráka, nevedomý, needukovaný, obyčajný vrah, ktorý zakazuje ľudom chodiť k doktorom a hrá sa na BOHA! Mne zabil otca, zakazoval mu brať lieky a liečiť sa. Vyvodím z toho dôsledky a vy ľudia, ak máte rozum, už nikdy v živote k nemu nepôjdete!

consuela

Ahojte, ja mozem takisto pana Hudeca len odporucit. Velmi mi pomohol a taktiez aj mnohym clenom mojej rodiny. A tiez po ludskej stranke je to velmi krasny clovek :)

***--

keby ten pan hudec nebol dobrý nepomahal by tak dlho a nebolo by tam vždy plno ludí. ak dobre viem tak 16 rokov. myslim si že má na to, ked ťa nepozná a presne ti povie datum narodenia okrem toho nie je drahý výrobky ktoré používa má overené da ti len to čo potrebuješ. douživaš a prideš na kontrolu a dohodneš sa ako dalej

nikolasik

každy ma pravo vybrať si a ked ti lekari nedavajú nádej a rodina sa chystá na najhoršie a pomôže liečitel človek žije a vôbec sa nechystá umierať. ale to pochopí len ten kto to prežije

Jefitto

Ja to chápem odjakživa.

Fytoterapeut môžeš byť aj ty sám a môžeš si nazbierať to, čo ti treba. A v tomto zmysle je to pre teba zadarmo

nikolasik

tí ktorí sa tomu venujú vedia že existujú jemnohmotné energie, ktoré sa dajú merať ale v škole sa o nich neučí tí čo navrhujú nobelovu cenu vedia že to nie je nič nové.
a ešte niečo. už aj vrabce v tv joj začali čvirikať o tom ako chemické napodobeniny škodia. zatial hovorili o vitamínoch, ktoré ponúka priemysel a lekárne, ktoré sa orientujú na prírodnú medecínu pretože to letí. kedy pochopíme že chemicky vyrobený vitamín má úplne iné pôsobenie ako céčko s jablka? a ak niekto spracuje jablko do inej formy môže povedať že je to prírodný produkt ale ak ho vyrobia v chemickej lekárni čo to je? kedy pochopíme že to nie je to isté?

adwokad

...volakedy ked ludia nemali "oficialnu" medicinu, liecili sa u samanov a bylinkarov, a tito samani a bylinkari boli len obycajny ludia, ktory odpozorovali ucinky rastlin na organizmus...
..a fungolvalo to predtym, pomahalo to tiez...
...ludia verili v pana farara a bylinkara sa bali, vedeli ze pomoze, ale mali pred nim respekt, lebo vedel viac ako ostatny...
...dneska ludia veria lekarom a farmaceutom ako fararovi volakedy aj ked vedia ze im nepomoze, a pred niekym, kto vie viac ako iny nemaju ziadny respekt, len sa boja ...
...polityka farmaceutickych firiem je zalozena na starom byznise bylinkarov, len s tym rozdielom ze u bylinkarov fungoval vymenny obchod a u farmaceutov funguje bodovy system poistovne...
...smutna skusenost s aleternativnou medicinou farmaceutov... ci s aleternativnou medicinou zalozenou na starych skusenostiach?

doubledog

alternativna medicina nie je zalozena na viere, na nej je zalozene nabozenstvo.

takze tomto zmysle to nie je placebo.
otvorenu mysel potrebujes kvoli niecomu inemu.

a ten argument o cene je tiez smiesny, kde ty zijes, ked si myslis, ze v nemocnici je to lacne? to si si fakt nevsimol, ze obchod s liekmi je velmi vynosny a ze oficialne zdravotnictvo je stale drahsie?
na tuzbe ludi po zdravi zaraba hocikto, v tomto nie su alternativni liecitelia nicim vynimocni.

Jefitto

Ja neviem... reaegujem na to, že väčšina týchto alternativnych medicin je založenych na tom, že ak tomu veriš, tak ti to pomože. A dôchodcovia v nemocnici, ktorým podávajú miesto tabletiek lentilky tiež veria, že im to pomôže a to je to placebo. Ibaže v špitali za lentilku neučtuju nič a biely pyramidista ti naučtuje pekne prachy. Nehovorim, že to nefunguje. Ak budem veriť, že mi pomože agatovy med, tak mi aj pomože... Je to proste placebo.

To len upozorňujem, lebo vážne by to bral len hlupak... si myslim