Nechcem brať HAK

Príspevok v téme: Nechcem brať HAK
DzanaFX

Ahojte, ja som strašne proti HAK, lenže mi nezabrala iná liečba a už som sa aj informovala u iných lekárov, či fakt nie je iné východisko a všade mi povedali to isté, že najlepšia je pre mňa hormonálna liečba...Mám tu na stole recept na Diane 35 a nechcem to vybrať :´-(

Lenže som chorá a keby som to neliečila, tak by to dobre nedopadlo, nejde o žiadne akné ani nič podobné, ide o moje vaječníky, ktoré nefungujú..:´-( je toho viac...

DzanaFX

....zase to na mňa všetko doľahlo, dnes osm na silu vzala 6tu tabletku...:-(

Stretla som však na tréningu vo volejbale dve ženy, jednu fitnessku a druhú farmaceutku, ktoré mi obvolali hneď nejakých ľudí a majú nejakú odborníčku, ktorá dala dokopy ženu s mojou chorobou a povedali, že je celé zle, že mi doktor predpísal HAK :-( Tak mi z toho zas prišlo smutno, lebo musí byť iné východisko, dúfam, že ho nájdem v tých ľuďoch, ktorých som dnes stretla, je mi z toho smutno :-(

vaška

ahoj dzana reagujem na zuzulka naozaj fungujú veci ktoré nás často dostanú s problémov a problém treba riešiť komplexne na úrovni bunkových systémov. dlhé roky pracujem v energy je to firma s bioinformačnými výrobkami podla čínskej medecíny podporujú energetický systém. neporadim ti teraz aby si začala gynexom, ktorý je skutočne pomocník v takých problémoch ako máš ale možno aby zabral bude treba začiať niečim iným. bielu pyramidu poznám a pán ktorý tam pracuje sa vyzná je to psychotronik s obrovským darom Boha a vie pomôsť. Niečo to stojí ale nie sú to zbytočne vyhodené peniaze.

zuzulko

pracujem a neustále získavam nové vedomosti v oblasti celostnej medecíny a vplyvu energie na naše zdravie. toto je téma ktorá je pre našu medecínu neprijatelná pretože nepotrebuje zdravých ludí ale biznis ktorý prinášajú chorí. spravne ti napisala jolana musíš sa rozhodnúť sama. lieky a chemické napodobeniny prinášajú pomoc na malú chvílu ale z dlhodobého hladiska velmi poškodzujú pretože nie je možné hladieť sa len na riešenie nejakého malého zlomku problému. z môjho pohladu máš kopec možností riešenia nefunkčnosti vaječníkov. počula si už niečo o čínskej medecíne a energetických dráhach? ak má organizmus deficit energie na chod organizmu blokuje dráhy ktoré zásobujú funkcie orgánov akoby menej dôležitých a to bývajú často pohlavné orgány. takže treba porozmýšlať čo spôsobilo nedostatok energie stres? nespravna životospráva? užívanie množstva liekov ktoré neboli ordinované správne? ...??? vieš že napríklad zrkadlá v spálni podporujú nemožnosť otehotnieť, alebo nesprávne umiestnené postele je mnoho vecí ktoré sa zdajú byť smiešne ale tam je často začiatok pomoci. nevešaj hlavu jolana ti poradila pyramidu kludne tam môžeš zavolať a objednať sa držím palec

jolana s

mila dzana si v situacii ked sa maš rozhodnúť tie odpovede ktoré ti poslali sú na úrovni poriadneho chaosu. nenič sa chémiou je vela sposobov kde pomohla alternatíva. osobne poznám pána, ktorý pomohol nielen mne a to ma lekári odpísali aj s nenarodeným dieťatkom. dnes mám dve krane detičky zdravé a sme šťastní. ozvi sa do bielej pyramidy. sk

Carie

Nela41: co je na brati tabletiek nezodpovedne a hlupe? Pocula si uz o jednej jedinej babe, ktorej by HAK nejako ublizila? Nemyslis, ze v dnesnej dobe, ked sa da rodicovstvo planovat je dobre to aj vyuzit a nerodit od 16-tich rokoch?
Dzana no ja sa v liecbe takychto veci nevyznam, ale ak by ti to malo pomoct, tak nechapem, preco by si to nemala brat. Ako je to len tvoja vec, ale ked si svoju neplodnost nechces vyliecit tak sa radami lekarov neriad. Nikto ta do toho nemoze donutit a je len tvoja vec, co v zivote vlastne chces.

betonarka

DzanaFX, tak vaha je celkom v poriadku... ja skusam este zmenit stravu, na nete najdes aj vhodne potraviny, ktore sa mozu a ktore nie pri syndome PCO, plus nejake bylinky- caje... Drzim palce... pravdupovediac, zena spravi takmer vsetko pre to aby mohla mat deti, ja som na operaciu sla len preto, ze som bola presvedcena, ze to tak bude lepsie pre moje dalsie tehotenstvo, ak by som vycerpala vsetky ostatne moznosti, a presvedcili ma, ze ina moznost ako brat antikoncepciu nie je... tak to skusim...

DzanaFX

Betonarka, ja mám váhu 62 kg pri 162cm, trolilinku naviac, ale nemyslím si, že rapídne shcudnutie mi pomôže, keďže ja som schudla najprv na 53 a tam to všetko začalo...:-/ Drž sa!! Ja viem, že sa nemám najhoršie na svete, plne si to uvedomujem

Betonarka

DzanaFX, aj ja mam PCO a k tomu endometriozu, nevesaj hlavu, ak mas nadvahu, tak skus schudnut, to casto odstrani problem so syndromom PCO. Mne tiez vynechavala menstruacia cca 3 mesiace. Schudla som 30 kg, na optimalnu hmotnost a aj sa mi podarilo otehotniet, ale nedopadlo to dobre :(. Teraz sa snazime znovu, musela som po potrate podsrupit kyretaz a po nej operaciu endometrickej cysty, ktora sa tiez skomplikovala a bola som operovana 2 krat v priebehu 3 dni. Takze nevesaj hlavu, su tu baby co maju este vacsie problemy... Neviem teda ci uz chces otehotniet, ale nie som si ista ci antikoncepcia pomoze, moze ale aj nemusi... Posledny rok som sa naucila, ze je najlepsie vziat to do svojich ruk... V prvom rade odporucam upravit hmotnost na optimum a mozno sa podari zazrak, tak ako sa stal mne. I ked netrval dlho, dakujem aj za to malo... Dava mi to nadej, ze ked sa podarilo raz, podari sa aj druhy... Len to chce cas... Drzim palce... Ja som brala antikoncepciu, tiez najma kvoli zdravotnym problemom, ale nakoniec som zistila, ze mi to sposobuje viac problemov a uz nikdy ju brat nechcem...

DzanaFX

Nela41, no to hej, ale ja musím brať hneď najsilnejšiu :-( Držím Ti palce, som rada, že aspoň ovuluješ... :-) Ja len tŕpnem, že som neplodná...ZATIAĽ...