asi mam syfilis

pochybnosti

Nie ze by som bola paranoidna ale pred casom sa mi tiez nieco take objavilo ale bolo to uz davnejsie a ja som si myslela ze to mam z toho jak mi vyrastaju chlpky po oholeni. Tak som skusila si neholit a bol celkom klud ale teraz toto! Lekarke ist nechcem je to s prepacenim taka ... Kam sa mam podla vas obratit?

pochybnosti

Ja som si totiz vcera v sprche nasla taky bolestivy vriedok a dnes mi praskol, sla mi z neho krv! Neviem mam obavy ze by to mohol byt syfilis a stykom som ho urcite nedostala

gigi15

mam syfilis v takom stadiu ze ma bolia kosti a hlavne chrbtica ale strasne sa hanbim to niekomu povedat aj svojim rodičom a aj doktorovi čo mam robit

kačik

123456- kde robis, ak sa smiem spytat? citala som si prispevok od Teba, ze keby za Tebou niekto pride s takymto problemom, vezmes mu krv...mozem za Tebou prist? :)))

kačik

ahojte, prosim, vie mi niekto poradit? chcem ist na preventivne testy na pohlavne choroby, bola soms tym u gynekologa, ten ma poslal obvodnej, ze u nej mam na to narok bezplatne, ta ma odbila s tym, ze za to plati styri tisicky...viem, ze na hiv protilatky mozem ist zadarmo a anonymne na kramare, ale zaujimalo by ma, kam na tie ostatne, ked si ma vsetci pohadzuju ako horuci zemiak, pritom mi nic nie je (teda aspon dufam:))????
som z BA, keby mi niekto vedel poradit, kam mam ist, na co vsetko sa testy robia a cca sumu, bola by som velmi vdacna..lebo uz som z toho behania po doktoroch unavena

aneta221

prosiiiiiiiiim vaaaaaas, strasne moooc potrebujem poradit..velmi sa bojim...prave som sa sprxovala a nicoho nic, som spozorovala na pyskoch pupacik, no skor hrbolcek..hladam zufalo po internete ci to nieje syfilis, a bojm...ale tento moj hrbolcek boli, a okolo neho su biele pupaciky..dokonca ked to stisnem tak z
toho ide vodicka a zmensuje sa to, dufam ze som sa iba porezala pri holeni,ale neviem ci sa to moze ukazat po 3dnii...som zufala prosim help meeee