Ako honit?-sex

Adamsurma

Dobrý mám chuť s niekym honit napíšte mi môj mail (luklukas458@gmail.com)môžeme si posielať videá fotky

Andrej123

Mám 14 rokov ak chce nejaká baba posielať fotky alebo tak, napis na insta: andrej14yo profilovku mám loptu alebo na fb Andrej Novosad tiež lopta na profilovke

Samov otec

Samo zistil som že si rad honis a sukas.Chcel by som si to raz vyskúšať aj s tebou. Pomaly by som ti zasúvali ten maly penis do riti a raz začas do huby.Potom by sme sa mohli aj vymeniť lebo teraz máš ešte maly penis ale inak celkom slizky, a ako to viem no predsa keď si spal tak som ti ho lízal. Prajem ti dobrú noc keď ti ho zase vylizem a ty príď ku mne do izby 14.9 vtedy už si tam budem masturbovat a ako nový ti ho zasuniete do tej tvojej zasranej riti.

Konda

Cus hladam si dievca vek 12 -13 rokov ja mam 12 rad si honim je to normalne?? A volam sa Maxim Grega mam silt na hlave a keby niekdo chcel honit cez net tak napis ja odpisem ale radsej dievcata

Samo Stankovic

Moje meno je samo Stankovič rád si hobím ale tiecť to nechce . Keď budem dospelý budem s každou ženou šukať až do rána . Už sa teším, bude to striekať ako fontánka