Ako honit?-sex

25

ja vam dievcata poviem co je fakt super;
ked ho chces vyprovokovat aby tiekol tak ho zacni vasnivo bozkavat ale neprezen to,pocas toho mu jemne hladkat po penise. jemne mu poroztiahni nohy a pokracuj po gulkoch a postune prechadzj pod gulky medzi nohy(na prostatu) a jemne sa presuvaj hore.necytaj mu vtaka silno ale jemnucko az sa zacne triast od vzrusenia.takto ho neaku chvilku drazdi kym nezacne prosit aby si zrychlila.potom si zober neaky lubrikant.najlepsia je detska vazelina.ta je neutralna.jemne mu ju rozotri po penise jednym-dvoma palcami a druhou rukov si pridrziavaj penis pri koreni.popri tom ho horuco strc jazyk do ust a zacni mu ho jemnucko pomaly honit. nezrychluj.chvilku chod pomaly a druhou rukou mu jemne chyt gulky do dlane a jemnucko sa snimi pohraj a striedmo mu pomasiruj (prostatu).zarucujem ti ze to co na nom uvidis si este nevidela.
najlepsie by bolo keby si sa dala do spodneho pradla a rozkrocmo si sadni na jeho nohy a mierne pohybuj panvou.ten pohyb ho privedie do sialenstva.pomaly sa presun ku jeho gulkam,jemne sa na ne pritisni,pohybuj panvou po gulkoch a zacni mu ho trochu rychlejsie honit ak sa uz samozrejme neurobil.

Ronaldo

klasicke honenie je nuda, to si vie spravit aj sam

chce to trocha lubrikacneho gelu + obtierat dlan a prsty po zaludi a spravi sa lepsie ako pri orale.

Lenka 111

julinka: pre boha to čo sa pýtaš ako ho máš vzrušiť?? no veď si ho pritiahni k sebe, bozkavaj ho, popri tom mu ho chytaj, jednoducho maznaj sa sním.

Inak môj chlapec má velmi rád keď mu honím...a akurát dnes mi to ukázal trochu ináč ako som mu to doteraz robila tak som ho pofajčila nejaky čas a potom som mu začala honiť tak ako mi to ukázal a za chvílu bol už spravený. A tak ako stonal, to som ešte uňho nevidela a aj striekal teda riadne. Moc ma to potešilo že som ho tak spravila :))

dzeronimo

mam frajerku a neviem ako nato mam sa jej spitat alebo rovno na to ja to chcem ale niesom si isti ci aj on poradte

zxc

nie kazdy tecie... a k fajceniu - samozrejme ze maju muzi radsej fajcenie, ved vyhonit si mozu aj sami a omnoho lepsie ako zeny;).

jaksjdio

mas jasne ze muzi maju radsej fajcenie...ten moj uz ani nevie zit bez toho aby som ho nevyfajcila...a ked zacnem rukou tak kukne na mna a prevracia ocami:D