Náplasť na herpes

LilaAbner

ja mavam tiež herpes, tak cca raz za rok.vyzeraju hrozne,hlavne v tom štadiu,ked este neprasknu tie male pluzgieriky,vtedy mam hubu ako svet a chodim po kanaloch a fakt to aj boli a svrbi v jednom.davam si na to Herpesin a cajovnikovy olej,ale zistila som,ze nic na to velmi nepomaha.treba jednoducho ten tyzden (u mna)nejako pretrpiet.

prezývka :)

ahojte..

dlho som bojovala s herpesom, tiez sa mi vyhadzoval velmi casto a vzdy bol obrovxky, mala som ho pod nosom, alebo v nose alebo dokonca na špičke nosa... bolo to velmi neprijemne a bolestive...
pouzivala som propolis, no nerobte to.. (vzdy som marodila,ked som ho mala, bolo to fakt nepekne) propolis ho len moooc zviditelni a tiez od propolisu herpes mokva.. tiez som skusila zovirax a herpesin, oba su dobre, ale liečba trvala tak 4-5dni a potom začalo hojenie (stracanie herpesu). najnovsie mi kolegyna poradila 100% TEA TREE OIL. momentalne mam tiez mensi herpes pod nosom ale uz včera, ako som ho zacitila, hned som pouzila tento olejcek.. staci len potriet s vatovou tyčinkou.. hepres vyschne a hned sa robi chrasticka.. stipe to, na chvilocku aj to miesto strpne.. ale aspon citite, ze sa tolieci :)
raz sa mi stalo, ze som mala maly herpes aj pod okom na lici.. pouzila som tento olejček, ale NEROBTE TO! je velmi silny a myslela som, ze sa zblaznim! strasne ma stipalo oko, slzilo.. vyplachovala som studenou vodou asi 5min.. a to som mala olejcek asi 3-4cm pod okom... takze pozor s pouzivanim...

vela stastia a zdravia :)

ankaso

Ja ked citim, ze sa mi objavi herpes, dam si paralen a zaberie to, ale nie, ked uz je na pere, pretoze herpes sa vyhadzuje z vnutornej horucky. A ze nedostane rakovinu ten, kto ma herpesy, tak to je kravina ako traky. Sestra ma herpesy velmi casto a bohuzial ma aj rakovinu.

Ainka

ja by som si compeed uz nikdy nekupila, ked si spomeniem, ako som si ho davala dole, az som videla hviezdicky...vobec nechapem jeho prakticke vyuzitie..mne pripada strasne velky, a tiez, ze je ho vidiet...no zlee..nedam dopustit na zovirax, ten ma uz mnohokrat zachranil

Keyes

Zbytocne vyhodene peniaze. Moj priatel vyskusal naozaj vsetko. Pomohla mu az kura, pozostavajuca z dvoch tabletiek, ktore beries v priebehu dvoch dni a mas na cely rok pokoj. U neho to bolo naozaj vazne, maval herpes minimalne raz za mesiac. Od vtedy to mame pod kontrolou.