Náplasť na herpes

alenka19861

Ahojte, ja nemam dobre skusenosti s ymino nanaplastami, ako nevravim, ze su zle, ale po naplasti sa velmi dlho herpes hoji lebo to pod nou len mokva a ked to chces dat dole strhnes vsetko a mas to vl.žive. Ja pouzivam vytazok z cajovnika, kt. lieci a zaroven suši je to vyborna vec a vecer ak idem spat si to natriem s nejakou mastou na herpes (zovirax ),aby to nepuklo, kedze je to suche...Ja v tejto kombinácii čajovník a zovirax za 3-4 dni nemam ani znak...

dj.johny

ahojte ja mam herpes na spodnej strane pery na lavo a us my to prechadza len sa chcem opytat ze ci sa mozem stim kupat a ked si kupim naplast tak my to prejde ci jako prosim poradte my lebo som stoho debil.

RNG

Herpes virusy a ine virusy sa v tele zlikvidovat nedaju, ale daju sa potlacit natolko, aby sa nijak neprejavovali. Na to si treba zvysit viralnu imunitu, cez google.sk najdes pod rng herpes ako na to Doplnkov na zvysovanie viralnej imunity je hromada, traba brat viacero pravidelne a casom obmienat.

suzik

Caute, ja mam herpesy..stale stale!..aspon raz za mesiac..a teraz som maturaovala a 3 tyzdne po sebe sa mi inde spravil..bohuzial dnes som rano vstala na polke dolnej pery velikansky herpes...v kutiku a dokonca aj na hornej pere su viditelne pupienky...plakala som jak najata..!... jedine co mi nato pomaha..je HERPATCH je to taka masticka biela ktoru si nanesiete na herpes ona zaschne a spriesvitnie..ani to nieje vidno vážne, ustupi palenie, svrbenie a herpes sa rychlo hoji..tak som si to natrela..cele...a cakam :/...

Mimulus

JA mám lepší spôsob :) Prasknúť pľuzgier dať peroxid a hneď nato framykoin prášok. Za jeden deň je herpes preč a nerozširuje sa.

hopsahop

Pre tralalaa: to že ti herpes alebo opar tak napuchol a bol biely to nevadí oto ide to sa tí po tej nálepke sparí a zmizne sám ja tiež také mám keď mám herpes tiež ho mám také ako veľkú guľu bielu akoby plnú vody a počkám kým mi tá nálepka odpadne sama keď mi odpadne a herpes je stále na tvári dám si ešte jednu nálepku a opakujem to až kým mi nezíde herpes preč :) to len musíš mať trpezlivosť :)ja mám stále takú veľkú možno aj centimetrovú guľu takú bielu hnusnú fuj :D a niekedy mám tu náplasť na tvári aj 3 dni a potom mi zíde :D len musíš počkať :D to ti pomôže naozaj :) ten veľký biely herpes je náznak toho že ti compeed pomáha ;)

Klaudia :D

ja mávam herpesy veľmi často :) niekedy som dávala propolisovú tunktúru ale musíte ju dávať hneď na začiatku keď sa herpes začínal robiť to mi aj celkom pomáhalo ale keď som dla propolisovú tinktúru už napríklad po dvoch dňoch ako sa mi herpes urobil tak to nezabralo :/ teraz keď viem že existuje Compeed používam len toto :) mám s tým skúsenosti lebo herpesy mávam celý život a nič tak dobre nezabralo ako toto túto nálepku alebo ako to mám nazvať si môžete dať aj po dvoch dňoch ako sa herpes urobí keď už je taký veľký a bolľavý vždy to pomôže :) mne tá náplasť pomáha tak že si ju nalepím na herpes a mám ju celý deň v kľude teda ten herpes mám v kľude a potom sa mi pod tou náplasťou začne tak akoby pariť a odlepí sa sama niekedy mi stačí ak ju použijem raz no niekedy ju musím použiť aj trikrát ale stojí to zato :) odporúčam ;)