Náplasť na herpes

silvia..25

opar stop je somarina vobec to nelieci iba to herpes viac rozleje po tvari mne jednoznacne pomahaju naplaste Compeed :) udrzi to herpes na mieste nie ako masticky co ich iba rozlievaju po celej tvari:((( a hlavne tie naplaste zabranuju sireniu bakteterii !!!!

enigma88

Herpes mávam dosť často. Skúsila som rôzne prípravky z lekárne. Nič mi však nezabralo. Niekde som však čítala, že ak sa začne tvoriť herpes je na to dobré prikladať ľad. Odvtedy používam len túto metódu, pretože mi to skutočne zaberá. Nemusí to zabrať však každému tu z vás, ale skúste to, možno to zaberie aj vám :)

purblanka

no viete čo?naozaj ale naozaj vyskúšajte citron-ja ho vyžmykam a dávam si kúsok kory na pery-a naozaj som tak prekvapená-už tam nemám skoro nič.Som velmi rada,že sa to osvedčilo,lebo citrony máme doma vždy.A vyjde vás to lacno.:))))

tralalaa

Compeed nikdy viac, po nalepeni nalepky na este malinky pluzgierik som mala na druhy den rano taky hnusny biely velky ani neviem jak to nazvat pukel, ze som mala dost a ta nalepka sa nedala stiahnut, pretoze na nom drzala ako doslova prilepena, takze som musela cakat kedy sam odpadne. Najviac sa mi zatial osvedcila masticka Viru-Merz .. mala som uz aj Zovirax, Lakinal, Vectavir .. ale táto je fakt najlepsia ... Este som pocula dobré ohlasy na OparStop, tak najblizsie(najlepsie nikdy) vyskusam tento. :)

katkamyska

ahoj, ja mám len dobré skúsenosti. opary mávam dosť často, tak som to vyskúšala a bolo som dosť prekvapená. dávam si to síce väčšinou na noc lebo cez den mi to aj tak odpadne, lebo stále jem a pijem.ale určite sa ich ja nevzdám...mne teda pomohli

purblanka

mna tak bolia nohy,ked prídem z práce,že som rada,ked si sadnem-ale snažím sa cvičiť.Ok,vezmem si to k srdcu.

purblanka

len tak brať probiotika??ja som myslela že to sa len vtedy používajú,ked berieš antibiotiká,a k nim sú dobré kvoli mikroflore.