necitím sa pre neho dostatočne dobrá..

Príspevok v téme: necitím sa pre neho dostatočne dobrá..
lola120

Mali ste už pocit, že nie ste pre svojho partnera dostatočne dobrá?

Môj partner bežne narazí na to, aby som schudla, a nakoľko viem, že sa mu páčia chudé dievčatá, ale úplne chudulinké, tak sa ma to dotkne a urazí ma to. Potom to pretočí na srandu, no mne tie narážky na moj vzhľad a postavu nerobia najlepšie, a niekedy mám úplnu nechuť sa s ním baviť. Pre neho sú všetky tieto narážky brané, ako sranda, ale ja by som si nikdy nedovolila robiť srandu z jeho vzhľadu lebo viem, že to častokrát na škodu a viem, že tým dokáže človek ublížiť. Pričom ja mám postavu celkom fajn, mám štíhle nohy, prsia akurát, ale nemám bruško najplochšie. Proste stále mi dáva najavo, ako je so mnou nespokojný, hovorí mi ako sa mám obliekať aby som sa mu páčila, že mám nosiť opatky, legíny a podobné veci.

Minule mi napr. povedal, že som nenormálna, proste dokáže mi povedať hocičo, a mňa to zabolí. Ja sa premienim v tomto vzťahu na plačka a nie na niekoho, kto je štastný, pričom on je v iných veciach vo vzťahu dokonalý.

Som len ja prehnane citlivá, alebo by ste mali taký istý pocit aj vy?

Maoam

:D a nakoniec to otocil tak, ze Laurina, to TY si na vine, ze mam erektilnu dysfunkciu, lebo mas velku rit! a tak sa mi nepostavi...

:DDDDDDDDDDDDD

Leela333

Si s ním preto, lebo ho máš rada a nechce ťa len na jedno... A nemyslíš, že je lepšie nájsť si niekoho, ktorý sa bude AJ vedieť k tebe správať a neuspokojíš sa s prvým, čo ťa nechce len na jedno? Veď nie je jediný na svete...

odpovedam

lola, citala som tvoje predosle prispevky.
Podla mna tvoj problem je v nizkej sebaucte. Pises, ze predtym ta chceli chlapi len vyuzit na jedno, tento tvoj sucasny priatel zachadza zase daleko. Dovolila si sama, aby si na teba chlapi tolko dovolovali. Moja rada: nechaj svojho chlapa, ak sa mu nepacis taka, aka si.

Vies, ono vzdy clovek nieco vyzaruje, co toho druheho pritiahne. Sama pises, ze sa necitis dost dobra pre svojho chlapa. ty davas pravdepodobne svojim submisivnym spravanim (ktore si nemusis uvedomovat) signal, ze chlap si moze k tebe vela dovolit a prekracovat hranice. Chlapi ta neberu vazne, neberu ta ako osobnost, ale len ako objekt.

Najdi si nieco o zdvihnuti sebaucty, asertivite a o tom, ako sa mat radsej. Je toho kopec. A zacni na sebe trosku pracovat. Tvoj priatel je truba, ale vies, trosku na tom najdi aj svoj podiel. Skus zacat odznova ako sebavedoma zena, ktora si vsetko len tak nenecha ;-)

Maoam

inak, toto robia aj niektore matky svojim dceram :-//

ked niekto zhadzuje druheho za vyzor, vzdy je problem v nom samotnom a vybija si komplexy, vzdy

Maoam

Laurina, ty nemas velku rit :D. Mas krasnu postavu. No, ja som tiez takeho podobneho, ako tvoj ex poznala, nakoniec vyslo najavo, ze ma erektilnu dysfunkciu.
Tak..

Maoam

a to tu stale dokola citame, ako maju zeny iluzie, ako naivne dufaju v to, ze sa 'muz vo vztahu zmeni' bla bla

a toto je co? vsak to je to iste

chlap ide do vztahu s babou, dufa, ze sa zmeni (schudne atd), to je co?? tiez naivita? ci ako?

tito nevyrovnani jedinci, ktori potrebuju BUZEROVAT a DEPTAT zenu vo vztahu, to je fakt na zvracanie

a potom, ze je tolko bab, co maju bulimiu a anorexiu, samozrejme AJ kvoli takymto debilom

pritom, tu ide o babu, ktora ma 54-55kg na 170cm! haloooo, keby mala 20kg viac, tak nic nepoviem, ze ju upozorni na to, ze by mala daco so sebou robit

ale toto je cisto o buzeracii a deptani, o nic ine tu nejde

neustale si z nej robit akoze srandu, hahahaha, fakt super vtipne, pritom podla toho, co o sebe napisala, je to urcite typ baby, za ktorou sa otoci tretina mesta....najskor ma chlapcek mindraky a nejaka cica v leginach a steklickach ho nechcela a teraz si to potrebuje kompenzovat na krasnej, stihlej babe, ktora ma cca. o 5kg viac, ako cica v leginach

proste, CHORE

Dadula56

Lola, takyto hnoj,co on pusta z huby, tak to by si si nemala nechat robit. Taky clovek si nezasluzi, aby si ho mala rada. Ako takeho cloveka mozes mat rada?Ved on ta psychicky terorizuje.Ked mu to oplatit nechces/nevies, tak sa s nim rozid. Lebo nerozumiem v co dufas. Su len dva scenare: bud dufas, ze to on prestane robit alebo, ze ty si na to zvyknes.Aj jedno aj druhe je nonsens. On s tym neprestane, pretoze ty mu to dovolis a on sa na tom naramne zabava. Skor sa stane to,ze ta uplne psychicky "ubije" a skoncis zle. Budes cely zivot trpnut, kde sa on zasa po kom pokukuje, kde obdivuje ine zeny, pripadne s nimi aj nieco ma, kedze ty si prehno tucna? Cely zivot budes znasat tie reci?A este ked si dovolis namietat vyhlasi, ze si ty sibnuta?To uz kde sme?Ved to musis aj sama vidiet, zapoj racionalitu.

Zaran

lola,jak som tak čítala tvoj príspevok,vyplýva mi z toho to že asi nie je dostatočne dobrý on pre teba,ked sa tak primitívne správa,súhlasím s príspevkami nižšie ked ťa tak uráža tak mu to vráť,kopni ho do riti,načo ti bude taky debil...