Odchod z domu - oznam rodine

Príspevok v téme: Odchod z domu - oznam rodine
DzanaFX

Ahojte, o dva dni by som sa mala odsťahovať konečne z domu (vôbec tu nie je iné východisko, s rodinou nevychádzam)...Popíšem to bližšie. Rodina mi veľmi ubližovala, už som to tu raz písala www.zdravie.sk

a tiež aj tu

www.zdravie.sk

No a vlastne...Moja rodina to ani len netuší, ja utekám z domu...Najprv som im to nechcela povedať vôbec, ale teraz vlastne rozmýšľam, že by to nebolo asi fér, tak im to chcem oznámiť tesne pred odchodom, lenže asi začnú so mnou robiť cirkus a nadávať mi a obrátia ma za tú, čo sa vykašľala na rodinu...Neviem či sa im ironicky poďakovať za to utrpenie, čo spôsobili a vytknúť im všetko, prečo ma vyštvali z domu, alebo len bezdôvodne ohlásiť, že idem preč, žiť nový život, alebo čo im vlastne povedať?? Lebo oni ma úplne odvrhnú a tým, že ja opustím tento dom, spôsobím, že už nebudem mať žiadny domov :-) hmmm?

nathalia09

vieš čo?tiež si so sestrou nerozumiem,je o 7 rokov mladšia-ale teraz sa to nejak upravilo.
Kolko platíš podnájom?máš priatela?
ak bude mať problémy,vidíš to forum je tu na to-my ti radi mnohí pomôžeme.

Carie

Jasne,ze to zvladnes, teraz bude uz len lepsie. Si dospely clovek, mas 2 prace, preco by si nemala zvladnut financie a starostlivost o psa. Ja som si tym tiez presla a ver, ze to najhorsie mas uz za sebou. Vyzit sa da aj z mala ak sa chce, da sa poriadne uskromnit, ale ani to ti nevezme ten pocit stastia

DzanaFX

Maoam - hej je ich plný dom :-D

Nathalia - zvládnem, to som sa poistila z každej strany, doma som to nezvládala..Ale teraz financujem už len seba, ver mi pôjde to...Špekulovala som dva mesiace...Som v podnájme...

Carie - dúfam, že to bude presne, ako hovoríš..

Leela333 - to je v pohode, tiež ma udivuje jej správanie...No ale čo už, je to jej život, nie môj...

nathalia09

zažila si vela zlého,ale zas ako budeš zvládat financie,?
tiež som bývala sama od 18,ale nie pre také dôvody ako ty,a poviem ti je to smutné,ked rodina nedrží pokope.Ale zvládneš to.

Leela333

Tvoja sestra je neskutočná krava - prepáč, nešlo to nepovedať. Nechápem, čo si k tebe dovoľuje, veď nie je tvoja matka, ty jej nie si nič dlžná, normálne by som jej jednu strelila aj za teba.
Ak ťa to uráža, prepáč, chápem, že je to tvoja rodina, ale čo je moc to je moc... V každom prípade som rada, že si sa odtiaľ dostala :-)

Carie

DzanaFX: super, tak si prezila :-) Teraz ta cakaju dni plne euforie, nieco podobne som si zazila a poznam to. Prist domov, kde ti nikto nenadava, mas svoj klud, mozes si robit co chces, to je pocit na nezaplatenie :-)

Maoam

oni su tam viaceri mierne impulzivnejsej povahy, ze? :-)

no a teraz si mozu segra s bratom navzajom zrat nervy a rozbijat drzku....

ventil je prec

DzanaFX

Ahojte, tak som v byte, rozlúčka prebehla, ako som predpokladala...Sestra penilla a chcela peniaze za uplynulý mesiac, povedala, že kým nezaplatím, nepustí ma z domu, brat povedal "Vypadni!" a mama ticho sedela, ako keby si myslela, že si robím srandu...Oco nebol doma zavolala som mu a v pohode to pochopil...Nakoniec sestra vafekte mi začala vykrikovať presne, čo som čakala: Vyje*ala si sa na rodinu, doteraz si nás vyciciavala, vieš čo, vieš čo?! Vypadni!" Otvorila dvere a v tom momente ja som rýchlym krokom išla...Nasadla do auta a boli sme preč..:-) Mama mi už volala, že som sa mohla aspoň rozlúčiť, celkom to vzala v pohode...taže tak :-))))))))))