Co to znamena?

Príspevok v téme: Co to znamena?
zrela.zenaVS

Zdravim Vas. Prosim povedzte mi nazor, stale rozmyslam a porazi ma uz samu zo seba.
Som vydata 20r., obaja sme uspesni. Manzel o nieco viac, casto cestuje kvoli tomu. Deti mame uz odrastene. Je jasne,ze to nie je uz to co to byvalo. A myslim si ,ze manzel ma isto milenky. Nemam ziadne dokazy, ale som s tym akoby zmierena. Rozvadzat sa mi nechce. A vobec je na mna dobry, dopraje celej rodine, dovolenky atd. Jedina vec, vdaka ktorej si to aj myslim je , ze ho nepritahujem ako kedysi, sex mame tak mozno 2x do pol roka. Kedysi som sa pokusala ho zvadzat,ale marne . Nemal chut vraj, tak som iniciativu prenechala na neho. Teraz vsak za poslednych 10 dni sam od seba chcel sex 4x a vzdy to bolo 2x za noc. Som prekvapena. A vrta mi to v hlave. Nechala ho milenka? alebo? ja naozaj neviem. Poradte ...

piktogram

no tak sa budes musiet rozhodnut. ak to chces vediet, priprav sa na nasledky. ak nie, tak prestan nad tym rozmyslat a ber to tak, ako to je.

zrela.zenaVS

Ked som bola mladsia a zacal sa spravat viac menej iba hentak,co je doteraz, tak som mu povedala, ze nechcem vediet nic,zem a rozum a vie co ma doma a co moze stratit. Nech si to nepokazi a hlavne nech rozmysla nad tym co robi alebo chce robit. Ale chodim pravidelne na kontroly a zatial nic, co som prekvapena aj. Lebo vacsina podvadzanych ma vselijake pliagy,vytoky vdaka tomu. Verim, ze si dava pozor ked uz.

Maoam

ak si s tym roky uzmierena a vies s tym v pohode zit...

nemala si nikdy strach, ze ta niecim nakazi? teda ak s nim spavas bez prezervativu

zrela.zenaVS

Nechcem sa ho pytat. Vedela by som pravdu, takto si zijem aspon v nejakej bubline v ktorej to moze ale aj nemusi byt pravda. A uz mam dost rokov na to ,a by som zacinala zit odznova. Takze to necham tak :) ale dakujem. Snad dozijeme v stasti ako "doteraz"

zrela.zenaVS

No neviem, praveze bol mimo pocas toho..sluzobky atd. ako vzdy. par dni bol doma aj to z toho toto. Keby chcel mal tu moznost ako vzdy predtym.

Maoam

zrejme momentalne nema moznost sexovat s inou zenou, tak preto sexoval s tebou 4x za 10 dni, lebo je to jeho bezne penzum, ibaze to vykonaval inde